- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto niszczy banery w Biłgoraju? Radny daje nagrodę za wskazanie sprawcy

Dwa tysiące złotych nagrody, za wskazanie sprawcy, który niszczy plakaty i banery wyborcze w Biłgoraju. Taką informację przekazał właśnie biłgorajski radny Marcin Mura A chodzi o plakaty wyborcze jednego z kandydatów, które jak widać na zdjęciach ... najlepiej nie wyglądają.

- Reklama -

-Drodzy to co się dzieje na ulicach naszego miasta i powiatu jest po prostu nie do pomyślenia , te setki pociętych, poniszczonych banerów to jest po prostu straszne! Ja rozumiem że każdy ma swoje poglądy polityczne ,różne wartości i wizje na nasz kraj, ale szanujmy się wzajemnie z zachowaniem zasad Fair Play. Jeżeli zauważysz kogoś kto niszczy baner Marcina Romanowskiego proszę zrób mu zdjęcie,albo zawiadom policję. Jeśli Twoja informacja przyczyni się do schwytania „gamonia” otrzymasz 2 tysiące zł nagrody – przekazuje radny.

 

- Reklama -

12 Komentarze
 1. Józef mówi

  W Długim Kącie zniszczono 5 banerów koalicji obywatelskiej a w Józefowie każdego ugrupowania ale banerów Kamińskiego i Wróbla nie ma tyle poniszczonych .głównie Romanowski

 2. Mirek mówi

  Fajny chłop, pewnie się go boją. Dlatego tak postępują.

 3. ROMAN mówi

  Banery sa niszczone w całym powiecie – nie tylko w Biłgoraju ( na niektórych jest w sposób wręcz wulgarny wycieta twarz kandydata).Przeraża mnie to sie obecnie dzieje w polityce. No ale cóż, jaki naród takie wybory. A dla zainteresowanych taka oto informacja wprawdzie na wywieszenie banera komitet wyborczy p[owinien mieć zgodę właściciela posesjii ale samodzielne usuniecie go z własnej posesji to niszczenie materiału wyborczego i podlega karze grzywny . Jedyne co możemy zrobić to żądać od komitetu wyborczego aby baner usunął . Tak samo za wycinanie elementów banera czy jego niszczenie zostaniemy ukarani grzywną.

 4. obserwator mówi

  Ty mura pilnuj lepiej swojej rodziny.

 5. Olek mówi

  Będziemy obserwować

 6. strateg mówi

  Jest tajemnicą poliszynela , że to nikt inny tylko konkurencja z tej samej pisowskiej listy . Takie przypadki miały miejsce już 4 lata temu . Wszystko wskazuje na to , że ogólna liczba mandatów dla „jedynie słusznej partii” będzie mniejsza niż w obecnej kadencji , a więc nikt o zdrowych zmysłach nie wyobraża sobie dwóch posłów z powiatu biłgorajskiego wybranych z list pisu . Pisowiec pisowcowi lupus est .

 7. Aga mówi

  Tylko minister

 8. Lady Pank mówi

  Mieszkańcy będą wdzięczni za nieblokowanie miejsc parkingowych przez auta i przyczepki z wizerunkiem wiceministra

  1. Mieszkaniec mówi

   +1

 9. mieszkaniec mówi

  Panie radny czy partia (każda) która wiesza banery nie powinna mieć zgody właściciela posesji (ogrodzenia) na którym wiesza propagandę?

  1. Ola mówi

   Najgorsze, że na moim płocie powiesili w środku nocy bez mojej wiedzy…

 10. Mario mówi

  Banery są niszczone nie tylko przyjezdnych kandydatów. Brakuje monitoringu w mieście. Z drugiej strony to jest idiotyzm po co niszczyć reklamę ? To nic nie daje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.