- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Księża zmierzą się z żołnierzami z USA. Mają jeden cel

Już w najbliższą niedzielę 24 kwietnia w Józefowie odbędzie się wydarzenie pn. "Dzień Dobra". Jego organizatorem jest parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie. Będzie mecz, koncerty i inne atrakcje, a wszystko to w szczytnym celu. Z przeznaczeniem na pomoc dla dzieci z Ukrainy.

- Reklama -

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15 Mszą św. sprawowaną w Godzinie Miłosierdzia. Następnie na placu za kościołem (ul. Broniewskiego) zostanie rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy księżmi a żołnierzami z USA. To nie koniec atrakcji, ponieważ oprócz tego organizatorzy zadbali o dobrą muzykę. Wieczorem na scenie wystąpi Wojciech Cugowski, Beat Magic oraz Gosia Andrzejewicz z zespołem. Podczas imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rzecz Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Ze środków pieniężnych, które uda nam się w tym dniu zebrać, chcemy zorganizować integracyjny biwak wakacyjny dla dzieci polskich i ukraińskich przebywających jako uchodźcy na terenie naszej parafii – zachęca do wsparcia tej inicjatywy ks. Paweł Dynaka, wikariusz parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Józefowie.

- Reklama -

To nie jedyne charytatywne wydarzenie organizowane przez józefowską społeczność na czele z ks. wikariuszem Pawłem Dynaką. W lutym br. odbyło się wydarzenie charytatywne, podczas którego były zbierane środki finansowe na leczenie chorego Antosia, pisaliśmy o tym w artykule pt. W Józefowie zebrano prawie 50 tys. zł dla Antosia (kliknij tutaj). Zaś w październiku minionego roku zorganizowany został koncert na rzecz jednej z mieszkanek gminy. Informowaliśmy o tym tutaj: Zebrali ponad 100 tys. zł dla Eli (kliknij tutaj).

Organizatorzy serdecznie zapraszają na niedzielne wydarzenie.

- Reklama -

1 komentarz
  1. stalker mówi

    hura, jak to okupacyjne wojska integrują się z lokalnym motłochem, co więcej jeszcze za to płacimy by mieć u siebie okupanta klaszcząc radośnie, bo wiecie wojna na Ukrainie, bla bla

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.