kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

KRUS zaprasza dzieci i młodzież do konkursów

Na najmłodszych mieszkańców wsi czekają cenne nagrody. Wystarczy wziąć udział w jednym z konkursów, które właśnie ogłosił KRUS. Młodzież ma na to czas do końca września, a dzieci do końca października.

- Reklama -

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prowadzi szereg działań na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy rolniczej. Z uwagi na panujący stan epidemii placówka większy nacisk kładzie na działania prewencyjne prowadzone za pośrednictwem komunikacji elektronicznej. Z tej racji dla dzieci i młodzieży ogłosił konkursy, są nimi:

1. Konkurs na nakręcenie filmu dla młodzieży 

toyota Yaris

Konkurs pt. „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa” organizowany jest już po raz trzeci.  Adresowany jest do osób w wieku 15-23 lat. W szczególności do uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym.  Zadanie konkursowe to przygotowanie krótkiego filmu pod hasłem „Moja Wizja Zero – Rolnik Liderem Bezpieczeństwa”. Uczestnicy konkursu mogą dokonywać zgłoszeń i przesyłać swoje filmy do 30 września 2021 r. Szczegółowe informacje zamieszczone są pod linkiem: Moja Wizja Zero | Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (krus.gov.pl). Konkurs ma na celu promowanie bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego.

2. Konkurs dla dzieci

Drugi konkurs, który ogłosił KRUS, jest dla najmłodszych mieszkańców wsi. Jest on  adresowany do dzieci w wieku 6-14 lat. KRUS nagrodzi 100 dzieci, które ukończą kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i uzyskają stosowny certyfikat. Link do kursu: prewencja.krus.gov.pl a szczegółowe informacje są pod Ilinkiem Czy znasz zasady bezpiecznego przebywania w gospodarstwie rolnym? (krus.gov.pl) . Termin na przesłanie zgłoszenia wraz z certyfikatem do Centrali KRUS na adres hulajnoga@krus.gov.pl z dopiskiem w tytule „Kurs e-learningowy dla dzieci” upływa z dniem 31 października br. Na zwycięzców czekają cenne nagrody m.in. 100 hulajnóg.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

red.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.