- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

KRUS zachęca rolników. Zainteresowania nie widać

Biłgorajski KRUS zachęca rolników z powiatu, by korzystali i wysyłali swoje dzieci na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne. Z tym, że odzewu nie ma. Albo rolnicy nie wiedzą, albo nie są zainteresowani. A szkoda, bo wnioski można składać tylko do końca maja i dzieciaki wymagające rehabilitacji, w wieku 7-15 lat, za darmo mogą odpocząć i podreperować zdrowie w polskich sanatoriach.

- Reklama -

              BEZPŁATNE  TURNUSY
REHABILITACYJNE  DLA  DZIECI  ROLNIKÓW

                                  

W okresie wakacji   KRUS zorganizuje  turnusy  rehabilitacyjne  dla  dzieci  rolników uprawnionych  do świadczeń  Kasy (wiek dzieci 7-15 lat),  podczas   których  wypoczynek  będzie  łączony  z programem  rehabilitacji  leczniczej  w  zakresie:

–  wad  i  chorób  narządów  ruchu,

- Reklama -

–  chorób układu  oddechowego.

  • Turnus rehabilitacyjny  dla   dzieci  z  wadami  i  chorobami   układu  ruchu  zorganizowany zostanie w  Centrum Rehabilitacji  Rolników KRUS  w Horyńcu  Zdroju
    w  terminie 07 – 06.08.2022 r.

 

  • Turnus rehabilitacyjny  dla   dzieci  z chorobami  układu  oddechowego  zorganizowany  zostanie  w Centrum Rehabilitacji  Rolników KRUS  w Iwoniczu  Zdroju    w  terminie  08 –  24.08.2022 r.

 

Szczegółowe informacje w Placówce Terenowej KRUS  w Biłgoraju, tel. 84 6868487  lub na stronie internetowej www.krus.gov.pl. Wnioski należy składać  w  terminie do 31.05.2022r. w Placówce Terenowej  KRUS w Biłgoraju ul. Włosiankarska 5 (pokój nr 25).

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. tubylec mówi

    Powód jest banalny dyrektor, kierownictwo i pracownice są w takim wieku że nie mają dzieci w tym przedziale wiekowym a wnuki jeszcze za małe i nagle tyle wolnych miejsc. Polska właśnie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.