- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kropeczki stanęły na podium (film)

Andrzejkowe Spotkania Taneczne zorganizowane zostały przez Jasielski Dom Kultury po raz osiemnasty . W tym roku impreza odbyła się w ubiegłą sobotę, 24 listopada w sali widowiskowej JDK w Jaśle. 
Podczas festiwalu zaprezentowały się zespoły, duety oraz soliści z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych: 7-11 lat, 12-15 lat, 16 lat i więcej.  Celem Andrzejkowych Spotkań Tanecznych było m.in. prezentacja dorobku artystycznego uczestników konkursu, wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie pracy z zespołami tanecznymi, upowszechnianie tańca jako sposobu rozwoju własnej osobowości i propagowanie zasad fair play wśród młodzieży.  Jury oceniało  choreografię, dobór repertuaru, muzyki i kostiumów, technikę tańca oraz ogólny wyraz artystyczny. Na podium stanęła formacja taneczna „Kropeczki ” trenująca w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju pod kierunkiem Ingridy Sokołowskiej. 
Grupa taneczna „Kropeczki” zajęła 3 miejsce, w jej skład wchodzą dziewczynki od 7 do 9 roku życia,  zespół działa 4-ty rok, a na naszym koncie już pierwsze ogólnopolskie sukcesy, z czego jestem bardzo zadowolona – mówi Ingrida Sokołowska, nauczyciel, trener tańca. 
Nagrody  przyznane zostały  w poszczególnych kategoriach wiekowych i tanecznych za I, II i III miejsce, biłgorajskie „Kropeczki” zostały nagrodzone w kategorii wiekowej 7-11 lat. 
Poniżej fotorelacja oraz film z występu.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.