- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

„Królowe” jak nowe

Mieszkańcy na te inwestycje czekali od lat. W tym roku udało się. Mowa o przebudowie tzw. "ulic królewskich" w Biłgoraju – ul. Królowej Bony, Królowej Jadwigi i Dąbrówki.

Inwestycję, która była przez długie lata wyczekiwana przez mieszkańców, udało się zrealizować dzięki środkom Funduszu Dróg Samorządowych. Zadanie zakończono wraz z początkiem grudnia, a mieszkańcy mogą cieszyć się nową nawierzchnią.

2 grudnia 2020 r. dokonano odbioru końcowego zadania pn.: „Budowa dróg gminnych: Królowej Bony nr 109586L, Królowej Jadwigi 109585L, Dąbrówki 109 584L w Biłgoraju”. Wybudowano 478 m jezdni z nawierzchni asfaltowej, jednostronne chodniki z kostki brukowej betonowej oraz 391 m kanalizacji deszczowej – informuje burmistrz Janusz Rosłan. Wartość odebranych robót wyniosła 1 mln 788 tys. zł brutto. Dofinansowanie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych wyniosło 1 mln 64 tys. zł.

- Reklama -

Przypomnijmy, że samorząd miasta w ramach tego programu realizuje również budowę ulicy Parkowej, Korczaka i Sokołowskiego. Zadanie rozpoczęło się w tym roku, a zakończy w następnym.

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.