- Reklama -

Kreator stron www przyjazny dla użytkownika

Codziennie poszukujemy informacji w sieci. Wielu ludzie nie wyobraża sobie dnia bez dostępu do Internetu. W sieci szukamy bardzo wielu rzeczy. Porównujemy ceny, kupujemy on-line, czy szukamy wskazówek fachowców. Jeśli chcemy być konkurencyjni na rynku, to stworzenie własnej strony internetowej nas nie ominie. Konkurencja nie śpi.

Niektórzy właściciele chcą oraz planują zaoszczędzić pieniądze, rozglądając się za darmowymi rozwiązaniami, które mogą spokojnie konkurować z płatnymi czy polecanymi rozwiązaniami. Mimo to trzeba wziąć pod uwagę fakt, że dla wielu (niesłusznie) nie jest to rozwiązanie długookresowe. Posiadanie strony z domeną providera nie jest w wielu przypadkach pożądane. Wygląda to nieprofesjonalnie, do tego adres strony jest wówczas bardzo długi.

Jak obserwujemy rynek oferujący bardzo wiele rozwiązań, to najlepszym rozwiązaniem wydaje się być zarejestrowanie własnej domeny oraz wykupienie hostingu. Niestety, stworzenie strony, która oprócz walorów estetycznych będzie też funkcjonalna, może sporo kosztować, zwłaszcza kiedy zlecimy stworzenie strony wysoko opłacanym specjalistom. Rozwiązaniem pośrednim, które sprawdzi się w tym scenariuszu, to stworzenie strony w jednym z darmowych kreatorów, wykorzystanie jednego z dostępnych darmowych szablonów lub zakup w niskiej cenie gotowej skórki. Korzystając z takich rozwiązań nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności programistycznych – co sprawia, że znikają w przyszłości koszty wprowadzania zmian i poprawek. Oprócz tego, treść i wygląd strony www można dopasować do branży, w której firma funkcjonuje. Profesjonalne usługi w tym zakresie znajdziemy pod adresem http://pl.mfirma.eu/.

Czym zatem się kierować przy wyborze kreatora? Po pierwsze, kreator stron powinien posiadać prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu w prosty sposób można będzie stworzyć profesjonalną stronę internetową. Po drugie, kreator powinien mieć dość duży wybór szablonów, podzielonych jeszcze na wiele kategorii. Sprawi to, że wybór odpowiednich szczegółów naszej strony będzie prostszy. Ważne jest też, aby kreator miał rozbudowane funkcje dodatkowe. Istotna jest też sprawa bezpieczeństwa. A więc podwójne logowanie i zabezpieczenie przed spamem to podstawa. Kreator stron powinien pozwolić na pobieranie zarówno całego wyglądu jak i poszczególnych jego elementów, a także umieszczonej w nim treści na wypadek potrzeby użycia ich w przyszłości. Film, prezentujący działanie kreatora, można obejrzeć pod adresem: Jak stworzyć stronę internetową – prosty kreator stron www. Dodatkowe informacje są zawarte w zakładce pomoc: multimedialnym centrum pomocy.

- Reklama -

 Oprócz założenia i prowadzenia strony internetowej, możemy skorzystać także z innych usług, takich jak poczta elektroniczna na własnej domenie czy śledzenie pozycji swojej strony w wyszukiwarce Google. Klient może także zlecić przygotowanie kampanii reklamowej w linkach sponsorowanych przy pomocy aplikacji Google Adwords. Natomiast oferta „all in one” obejmuje kompleksową usługę – posiadanie domeny, korzystanie z kreatora stron www i pocztę elektroniczną.

Należy też pamiętać, że na nowo powstałej stronie będą pojawiać się reklamy. Wynika to z faktu, że firmy muszą w jakiś sposób generować zysk. Takie rozwiązanie może być w dłuższym okresie kłopotliwe, szczególnie kiedy reklamy są bardzo nachalne bądź konkurują z treścią na naszej stronie. Rozwiązaniem jest wykupienie pakietu premium wyłączającego wszelkie niechciane adnotacje reklamowe. To sprawia, że strona stanie się naprawdę profesjonalnym miejscem w sieci dopasowanym do potrzeb odbiorców, czytelników i klientów.

Atuty współpracy z mamfirme.pl to prosta obsługa aplikacji, bogaty wybór szablonów i branż o raz pomoc ze strony specjalistów (drogą mailową, telefoniczną czy poprzez czat). Z oferty mamfirme.pl korzystają też Polacy prowadzący firmy za granica, ponieważ strona może być wielojęzyczna. Więcej szczegółów na http://pl.mfirma.eu/. 

Nie czekaj. Stwórz własną stronę i daj sobie szansę na rozwój! 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.