- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

“Kraina nad Tanwią” zaprasza na kolonie letnie

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. W czasie pandemii oraz nauczania on-line znużeni siedzeniem w domu uczniowie mają możliwość skorzystania w swojej okolicy z kolonii letnich, jakie proponuje ośrodek wypoczynkowy w Biszczy-Żarach. Oferta ta skierowana jest szczególnie do dzieci, których chociaż jeden z rodziców ubezpieczony jest w KRUS-ie.

Kolonie letnie w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym “Kraina nad Tanwią” zaplanowane są w terminie 11-19 lipca 2021 r., a nabór dzieci trwa tylko do 5 lipca. Jej uczestnikami mogą być wyłącznie dzieci urodzone po 1 styczna 2005 r. Jeżeli choć jeden rodzic jest ubezpieczony w KRUS-ie, to koszt 9-dniowych kolonii wynosi tylko 600 zł za cały turnus. Opłata za turnus jest niska, ponieważ wypoczynek ten dofinansowany jest z Funduszu składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników.

 Nasz ośrodek spełnia wszystkie wymagania dotyczące przystosowania obiektu do organizowania kolonii w związku z epidemią Covid-19. Posiadamy 3 hektary terenu, około 90 miejsc noclegowych, wszystkie pokoje z łazienkami – do skorzystania z oferty zachęca Mateusz Korpal, właściciel ośrodka. – Podczas kolonii zapewniamy pełne wyżywienie, w skład którego wchodzą posiłki: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Zapewniamy również transport i oczywiście zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym – dodaje Mateusz Korpal. 

- Reklama -

Atrakcje dla dzieci 

Przede wszystkim dużo ruchu na świeżym powietrzu. Atrakcyjny i bogaty program zajęć kulturalno-oświatowych i wycieczek krajoznawczo-turystycznych sprawi, że nie będzie czasu na nudę. Zaletą tej oferty wypoczynkowej są również małe grupy, a najważniejsze dla rodziców w obecnej sytuacji epidemiologicznej jest to, że miejsce wypoczynku znajduje się w niedalekiej odległości od domu uczestników. W programie przewidziane są  m.in. wyjazdy nad zalew Biszcza-Żary, paintball offroad, miniszkoła przetrwania, park linowy, rowerki wodne. Wszystko to zrealizowane będzie w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Nadzór nad bezpieczeństwem i pobytem dzieci oraz ich czas organizować będzie wykwalifikowana kadra pedagogiczna, tj. posiadająca uprawnienia kierowników oraz wychowawców placówek wypoczynku. Na miejscu zapewniona będzie również opieka medyczna.

 

Na kolonie przyjmowane będą dzieci z całego województwa lubelskiego, liczba miejsc jest ograniczona. Nabór trwa do 5 lipca.

Organizatorem kolonii jest Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników, projekt dofinansowany z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na jednego uczestnika.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 662 238 850 lub e-mailowo poczta@nadtanwia.pl.

Dokładny adres: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy “Kraina nad Tanwią”, Żary 26, 23-425 Biszcza

Kliknij tutaj (www.nadtanwia.pl)

 

 

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.