- Reklama -

- Reklama -

Kradzież nie popłaca

49-latek z gm. Sułów odpowie przed Sądem za kradzież sklepową. Mężczyzna jako przedstawiciel handlowy podczas przyjmowania zamówienia, wykorzystał nieuwagę pracowników sklepu i ukradł papierosy i karty doładowujące. Kiedy wrócił do sklepu, na miejscu czekali już na niego policjanci.

Podczas przeglądania monitoringu w jednym ze sklepów, pracownicy zauważyli, że przebywający tego dnia wewnątrz, przedstawiciel handlowy dokonał kradzieży papierosów i kart doładowujących. Jak się okazało, mężczyzna podczas przyjmowania zamówienia w sklepie, wykorzystał chwilową nieuwagę sprzedawców- swoich klientów, po czym niepostrzeżenie ukradł towar. Krótko po tym, powiadomieni policjanci niezwłocznie udali się do sklepu. Wkrótce na miejscu z powrotem pojawił się złodziej. Przedstawicielem handlowym okazał się 49-letni mieszkaniec gm. Sułów. Przyznał policjantom, że to on dokonał kradzieży. Podczas przeszukania jego samochodu funkcjonariusze odnaleźli skradziony towar i zwrócili właścicielom 2 paczki papierosów i 3 karty do telefonu. Wkrótce 49-latek usłyszy zarzut popełnienia wykroczenia kradzieży, za co grozi wysoka grzywna.

- Reklama -

Policjanci ostrzegają. Nie pierwszy raz okazuje się, że chwila nieuwagi, może okazać się doskonałą okazją dla złodzieja. Niejednokrotnie sami wyświadczamy przysługę potencjalnemu złodziejowi pozostawiając swoje mienie bez jakiekolwiek opieki. Zachowajmy ostrożność i nie narażajmy sami siebie na straty. Zadbajmy o własne mienie podczas dokonywanych transakcji sklepowych i nie tylko, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy możemy paść ofiarą złodzieja.

KWP LUBLIN

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.