- Reklama -

KPP w Biłgoraju w czołówce jednostek garnizonu lubelskiego pod względem wykrywalności

Podejmowane w ciągu pierwszych czterech miesięcy 2016 r. działania przez funkcjonariuszy KPP w Biłgoraju przyniosły ponownie bardzo dobre efekty pracy. W okresie od stycznia do kwietnia b.r. KPP w Biłgoraju zajęła kolejny raz czołowe miejsca w województwie lubelskim pod względem wykrywalności.

KPP w Biłgoraju koljeny raz zajmuje najwyższe I miejsce w województwie pod względem wykrywalności w 7 podstawowych kategoriach przestępstw, czyli w grupie przestępstw, uważanych powszechnie za szczególnie uciążliwe dla obywatela. Wśród stwierdzonych 82 przestępstw, wykryto 74, gdzie wskaźnik wykrywalności wyniósł 86 % – czyli najlepszy I wynik w całym garnizonie. Średnia wykrywalność w województwie lubelskim w tych kategoriach wynosi 56,6%.

Wykrywalność w grupie 7 wybranych kategorii przestępstw to m.in.: bójka, pobicie 100 %, kradzież cudzej rzeczy 87,9 % – I miejsce KPP Biłgoraj w województwie, przy średniej wykrywalności w całym województwie 53,3%; kradzież z włamaniem 82,1% – I miejsce KPP Biłgoraj w województwie lubelskim, przy średniej wykrywalności w województwie 48,3%; przestępstwa rozbójnicze 75%; uszkodzenie rzeczy 83,3 % – II miejsce KPP Biłgoraj w województwie; przy czym średnia wykrywalność w województwie lubelskim tego typu przestępstw wynosi 50,8%; uszczerbek na zdrowiu 100%.

- Reklama -

Pod względem wykrywalności przestępczości kryminalnej, stwierdzono z kolei 166 przestępstw, wykryto 148, co daje wskaźnik 86,5 % wykrywalności, co oznacza również II miejsce w województwie lubelskim – z kolei średnia wykrywalność w województwie lubelskim tego typu przestępstw wynosi 69,9%.

Pod względem wykrywalności ogólnej jednostka zajmuje II miejsce w województwie. W opisywanym okresie, ogółem stwierdzono 307 przestępstw, w tym wykryto 280, co daje wynik 89,7 % wykrywalności. Należy stwierdzić, iż średnia wykrywalność w województwie lubelskim tego typu przestępstw wynosi 77,2%.

KWP LUBLIN

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.