- Reklama -

- Reklama -

Pobili i okradli

Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu biłgorajskiego napadli na swojego śpiącego kolegę. Mężczyznom grozi więzienie. Jeden z nich popełnił przestępstwo w trakcie odbywania recydywy.

- Reklama -

 

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 3 na 4 czerwca (z czwartku na piątek). Informację o przestępstwie przekazał policjantom sam poszkodowany, którym jest 25-letni mieszkaniec Biłgoraja. Twierdził, że został napadnięty, pobity i okradziony przez dwóch znajomych. Na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze. – Wstępnie ustalili, że do pustostanu w którym spał pokrzywdzony przyszli dwaj mężczyźni w wieku 22 i 23 lat. Napastnicy wspólnie pobili 25-latka a następnie go okradli zabierając mu warty kilkaset złotych telefon komórkowy – informuje młodszy aspirant Joanna Klimek, rzecznik KPP w Biłgoraju.

- Reklama -

Policjanci zatrzymali sprawców zdarzenia – 22 i 23 latka. Mężczyźni są dobrze znani policjantom. W przeszłości byli wielokrotnie karani. Starszy napastnik odpowiadał już przed sądem między innymi za kradzież rozbójniczą i narkotyki z kolei młodszy za włamania, uszkodzenie mienia, kradzież.

W poniedziałek, 7 czerwca, Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy na w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. 23-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Jego młodszy kolega z uwagi na to, że popełnił przestępstwo w warunkach recydywy może trafić za kraty nawet na 18 lat.

- Reklama -

1 komentarz
  1. PDW mówi

    Gangsterka się chłopakom odpaliła XD Ciekawe czy za kratami będą tacy cwani XDDDD

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.