przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Kopacz ma domy i mieszkania. Mura garaże. Wójcik zaoszczędził fortunę

Radni z Biłgoraja to ludzie zamożni: większość ma więcej niż jeden dom czy mieszkanie. Marek Kopacz aż trzy domy i dwa mieszkania. To, co zgromadzili radni, ile zaoszczędzili i zarobili, wynika z ich oświadczeń majątkowych za rok 2021. Czego się z nich dowiemy?

- Reklama -

Bogdan Buczkowski ma 220 tys. zł oszczędności. Antoni Kucharski – dwa, domy, mieszkanie działki wszystko warte, według jego wyceny – ponad 1,1 mln zł. W garażu posiada 5 pojazdów.

Irena Polak wykazała 153 tys. zł z działalności gospodarczej. Ma nieruchomości – dom, działkę z domkiem letniskowym, mieszkanie i przedpłatę na kolejne (wszystko warte blisko 840 tys. zł).

Jacek Piskorski ma 97 tys. zł pensji i 6,6 tys. zł z wynajmu mieszkania. Ma ich dwa do tego, dwie działki w tym jedna z budynkiem. Wartość 930 tys. zł.

Janusz Wójcik, któremu działalność gospodarcza przyniosła 111 tys. zł., ma ponad 550 tys. zł w oszczędnościach i obligacjach skarbowych. A wartość jego nieruchomości (dom, dwa mieszkania i pozostałych) przekracza półtora miliona zł.

Dwa mieszkania ma Krystyna Różanecka – wartość 450 tys. zł.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Marcin Adam Mura natomiast wykazał tylko cztery garaże.

Marek Kopacz osiągnął 252 tys. zł z działalności gospodarczej. Ma ponad 340 tys. zł  zaoszczędzone w złotówkach i obcej walucie. Posiada trzy domy i dwa mieszkania. Wartość – grubo ponad 1,9 mln zł.

(….)

Więcej o dochodach biłgorajskich radnych przeczytacie w aktualnym  papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej” dostępnej w wybranych punktach prasowych i sklepach na terenie powiatu biłgorajskiego.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.