AGD

- Reklama -

- Reklama -

Konrad z Turobina nadal walczy o serce rolniczki w telewizyjnym show! (zdjęcia)

Konrad z gminy Turobin w telewizyjnym show nadal walczy o serce rolniczki z Podlasia. W ostatnim odcinku starał się udowodnić, że w skórze 22-latka kryje się dorosły mężczyzna. Czy udało mu się zdobyć serce rolniczki? Bo serca widzów zdecydowanie tak!

- Reklama -

Za nami szósty odcinek telewizyjnego show „Rolnik szuka żony”. W tej edycji 22-letni Konrad z gminy Turobin walczy o względy rolniczki Klaudii z Podlasia.

Przypomnijmy: Konrad przeszedł już sporo etapów programu i spośród ponad setki kandydatów jako jeden z trzech wybranków znalazł się na gospodarstwie Klaudii z Podlasia. W pierwszym etapie pokonał setkę autorów listów. Następnie znalazł się w gronie 10 mężczyzn, którzy spotkali się z rolniczką na „szybkich” randkach. Gdy ta wybrała pięciu amantów do jeszcze bliższego poznania podczas aktywności, wśród nich znalazł się Konrad. Przystojniak z Turobina do tego stopnia spodobał się Klaudii, że ta zakwalifikowała go do finałowej trójki amantów, którzy zamieszkali na gospodarstwie rolniczki.

Więcej o przygodach Konrada w programie pisaliśmy tuta:   https://gazetabilgoraj.pl/konrad-z-gminy-turobin-szuka-zony-w-telewizyjnym-show/

 

W piątym epizodzie, którego akcja toczyła się na posiadłości Klaudii,  można już było  mówić o zaciętej walce mężczyzn o względy rolniczki.
Pierwszy dzień na wsi to wspólne śniadanie, które panowie przygotowują z Klaudią oraz zbieranie jajek od kur. Ta czynność przypadła do gustu mieszkańcowi Turobina. Przy kolejnym zadaniu, jakim była ścinka drzewa z tatą Klaudii, również wykazał się zaangażowaniem i siłą:

– Łatwo mi się pracuje z tatą Klaudii. Spodziewałem się, że będzie chciał mi wszystko wytłumaczyć i pokazaćmówi Konrad.

Ostatnie zadanie – przycinanie świerków – wzbudzi już  trochę więcej  emocji. I nie o świerki tutaj chodzi, a o to, że Valentyn, główny rywal Konrada o względy Klaudii,  skupił na sobie całą uwagę dziewczyny,  nie dając dojść do słowa Konradowi, który z tego wszystkiego zaczął za mocno przycinać świerki (co nie uszło uwadze rolniczki).

– Przycinając świerki, nie miałem okazji, żeby z nią zamienić zdania, no bo zbyt dużo czasu poświęcała jednej osobie. Irytuje mnie taka sytuacja, że nie daje nam Valentyn coś powiedzieć, tylko ciągle ma jakieś tam swoje zdaniaskarży się Konrad do kamery. 

 

 

W ostatnim odcinku programu Konrad chce udowodnić, że pod postacią 22-latka z Turobina kryje się dorosły mężczyzna.

W szóstym odcinku „ekipa” Klaudii czyści kostkę brukową, gdy nagle Klaudia zaprasza na zadanie specjalne, czyli wspólne zbieranie jabłek, Valentyna. Konrad nie jest zadowolony, co zauważa również rolniczka:

-Zauważyłam, że Konrad nie jest zadowolony, był jakiś milczący, zachowywał się inaczej mówi Klaudia po powrocie ze spotkania z Valentynem.

 

O zaistniałej sytuacji mówi też mieszkaniec Turobina:

-Nie jestem zły. Ale troszeczkę daje to do myślenia, że może tutaj tylko przyjechałem, aby tylko zobaczyć jak tu jest,  a ja nie chciałbym czegoś takiegowyjawia Konrad przed kamerą.

 

W następnym epizodzie Klaudia zaprasza amantów na przejażdżkę traktorem. Tutaj Konrad wydaje się być mocnym zawodnikiem (wszak już we wcześniejszych odcinkach zapewniał, że potrafi jeździć traktorem).  Przed kamerami Konrad zdradza, że zależy mu na Klaudii:

- Reklama -

– Zależy mi, żeby zaimponować Klaudii. Chciałbym żeby w tym 22-latku zobaczyła dorosłego faceta. Bo po to tutaj jestem, żeby zdobyć jej sercewyjawia Konrad.

 

Na koniec Klaudia chwali Konrada, mówi, że jemu nie trzeba tłumaczyć co ma robić:

 

-Konrad od razu wie co ma robić i to robipodsumowuje rolniczka.

 

Klaudia natomiast ma ciężki orzech do zgryzienia, bo, w przeciwieństwie do innych rolników, nie zdecydowała się jeszcze na eliminację żadnego z amantów i wszyscy trzej panowie nadal pozostają na jej gospodarstwie. A na kolejny odcinek (1 listopada) zaplanowano randki, podczas których może w końcu Klaudia wyjawi, który z kandydatów jest najbliższy jej sercu.

 

Nie wiemy jeszcze o Konradzie myśli Klaudia, ale wśród fanów programu, Konrad jest zdecydowanym faworytem:

Szkoda, że średnio zauważa Konrada, który z nich 3 jest najbardziej ogarnięty pisze jeden z widzów.

Laska jak będziesz tyle czasu poświęcała temu bajerantowi Valentynowi to dobry chłopak Konrad Ci zniknie z oczu czytamy w jednym z komentarzy na facebookowym profilu programu. Tego typu komentarzy o Konradzie jest zdecydowanie więcej.

 

A co o Konradzie myślą w jego rodzinnej wsi  przeczytacie tylko u nas:

https://gazetabilgoraj.pl/to-teraz-pierwszy-kawaler-czerniecina-slawny-jest-nasz-konrad/

 

 

 

Foto: screenshot Rolnik Szuka Żony, TVP 1

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.