- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Konrad z „Rolnik szuka żony” szczerze o relacji z Zuzią

Konrad z Turobina już po raz kolejny pojawił się na planie programu "Rolnik szuka żony". Po tym jak niedawno cała Polska dowiedziała się o piątej parze Rolnika, w świątecznym odcinku Konrad uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego związku.

- Reklama -

Konrad z gminy Turobin, uczestnik programu „Rolnik szuka żony” znów pojawił się na antenie. Tym razem w świątecznym wydaniu „Rolnika” opowiadali z Zuzią jak to się stało, że nawet twórcy nie wiedzieli, że w programie udało się stworzyć pięć par, a nie, tak jak myśleli, cztery:

 

Zobacz: https://gazetabilgoraj.pl/konrad-z-programu-rolnik-szuka-zony-znalazl-jednak-milosc-w-programie/

 

 

W świątecznym odcinku programu prowadząca Marta Manowska odwiedza wszystkie pary 9. edycji programu.  Z Konradem (kandydatem Klaudii)  i z Zuzią (kandydatką Mateusza) twórcy programu łączą się za pomocą komunikatora internetowego. Prowadząca wyjaśnia, że bohaterowie spotkali się podczas nagrań do odcinka finałowego i szybko pojawiło się między nimi uczucie.

 

– Przyjechałam do hotelu i Konrad był tam na parkingu. Tylko wtedy nie wiedziałam jeszcze jak ma na imię. Poznałam go po ruchach i po posturze: „o to ten chłopak od rolniczki”. Ale tam się jeszcze nie poznaliśmy. Dopiero poznaliśmy się  przy stoliku jak siedzieliśmy z innymi. Poczułam takie motylki nawet, ale nie nastawiałam się, że coś z tej znajomości będziewyjaśnia na początku  Zuzia

 

Dalej historię poznania opisuje już Konrad:

 

– Spotkaliśmy się wieczorem na kolacji i już jakoś wtedy zwróciłem na nią uwagę. Bardziej chyba pod tym względem, że fajnie wypowiadała się na jakieś tematy.  No i jakiś temat wspólny złapaliśmy. No i tak jakoś wyszło, że po wyjeździe z finałowego odcinka utrzymywaliśmy kontakt. Spotkaliśmy się po dwóch tygodniach no i coś między nami zaiskrzyło – dodaje Konrad.

 

To co dla rolniczki Klaudii (26) było barierą nie do przeskoczenia – czyli wiek Konrada (22), dla Zuzi (22) jest wręcz atutem:

 

- Reklama -

– Konrad ogólnie jest taki, że myśli przyszłościowo. Pomimo tego, że on ma tyle lat co ja, to przy nim zapominałam, że on jest w moim wieku. Wydawało mi się, że jest starszy, bo po prostu jest już tak dojrzałym chłopakiem zachwyca się Zuzia.

 

Para na wizji mówi też o wspólnych planach na życie i na święta:

 

-Myślę, że wspólnych planów jeszcze nie mamy, chociaż już raz zaproponowałem Zuzi, że ja bym chciał, żeby to ona do mnie się przeprowadziła. A ona powiedziała, że  myśli o tym. Ja już Zuzi rodziców poznałem, teraz kolej żeby ona  poznała moich i moje rodzeństwo. Będę chciał Zuzię w któryś dzień świąt przywieść, żebyśmy spędzili razem – mówi Konrad.

 

Konrad wyjaśnia również, co wpłynęło na ich decyzją, aby poinformować wszystkich o swoim związku:

 

-Zauważyliśmy z Zuzią, że jeżeli się spotykaliśmy na mieście, to dużo osób zwracało na nas uwagę.  Stwierdziłem więc, że  najrozsądniej będzie  się przyznać i powiedzieć, że jesteśmy tą piątą  parąwyjaśnia Konrad

 

Zobacz także: https://gazetabilgoraj.pl/konrad-z-turobina-znow-na-planie-rolnik-szuka-zony-foto/

 

 

 

 

Foto: screenshoot Rolnik Szuka Żony, TVP

 

 

 

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.