- Reklama -

- Reklama -

Konrad z gminy Turobin szuka żony w telewizyjnym show

22-letni Konrad z Turobina walczy o względy rolniczki w programie "Rolnik szuka żony". Konrad przeszedł już sporo etapów programu i spośród ponad setki kandydatów jako jeden z trzech wybranków znalazł się na gospodarstwie Klaudii z Podlasia, gdzie w ostatnim odcinku programu zobaczyć można było, że na poważnie potraktował walkę o względy rolniczki.

- Reklama -

Jeszcze niedawno, w programie było dziesięciu kandydatów:

-Z tej dziesiątki  Konrad wizualnie jako jedyny przykuł moją uwagę. Ten zarys mięśnia zawsze mnie pociąga – mówiła Klaudia czekając pod swoim domem na przyjazd amanta.

– W Klaudii podoba mi się  jej szczery, fajny uśmiech – tłumaczył Konrad jadąc do kobiety.
Co w gospodarstwie u Klaudii? Jednym z zadań było  przycinanie świerków i  wzbudziło trochę więcej  emocji. I nie o świerki tutaj chodzi, a o to, że Valentyn  skupił na sobie całą uwagę Klaudii, nie dając dojść do słowa Konradowi, który z tego wszystkiego zaczął za mocno przycinać świerki (co nie uszło uwadze rolniczki).
-Przycinając świerki nie miałem okazji żeby z nią zamienić zdania, no bo zbyt dużo czasu poświęcała jednej osobie. Irytuje mnie taka sytuacja, że nie daje nam Valentyn coś powiedzieć, tylko ciągle ma jakieś tam swoje zdania – skarży się Konrad do kamery. 

Pomimo, że nawet widzowie zauważają, że Klaudia sporo czasu i uwagi poświęca Valentynowi ( o czym piszą w komentarzach na stronie programu), to główny rywal Konrada nie jest taki pewny swojej pozycji:

-Wydaje mi się, że Konrad jest osobą, która jest bliżej sercu Klaudii. Ma dużo takich dobrych wartości – mówi Valentyn o Konradzie.

To jednak nie Konrad, nie Valentyn, ani też nie widzowie podejmą decyzję, kto odpadnie z programu. W piątym odcinku Klaudia zdecydowała, że póki co, wszyscy panowie pozostaną na jej gospodarstwie:

-Dobrze się czuję z nimi, tak swobodnie, tyko fajnie jak ludzie patrzą w tą samą stronę, a na ten moment nie widzę, żeby oni patrzyli w tą samą stronę – podsumowała rolniczka.
Więcej o Konradzie z gminy Turobin i o tym co w programie „Rolnik szuka żony”, tylko w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Szukajcie już we wtorek w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim.

 

- Reklama -

Aktualne informacje ze wszystkich gmin w powiecie biłgorajskim znajdziesz przez całą dobę w najlepszym lokalnym portalu:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

fot: Rolnik szuka żony

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Www mówi

    Niech do exodusa idzie tam se znajdzie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.