- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Konkursy dla uczniów. Ostatni dzwonek na zgłoszenie

Jesteś uczniem i osiągasz dobre wyniki w nauce? Możesz spróbować swoich sił w konkursach. Akademia Zamojska zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i podstawowych aż do czterech. 

- Reklama -

Akademia Zamojska zachęca uczniów z terenu Zamojszczyzny do wzięcia udziału w konkursach. Mają one na celu popularyzowanie wiedzy i rozwijanie uzdolnień uczniów. Są one także okazją do promocji szkół, które zgłoszą swoich uczniów do udziału. Na uczniów czekają:

XII Zamojskie Dyktando
Konkurs organizowany przez Akademię Zamojską i II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu.
Adresaci: uczniowie VIII klasy szkoły podstawowej i szkół ponadpodstawowych z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski, krasnostawski. Termin zgłoszeń: do 26.11.2021 r. Regulamin konkursu: https://upz.edu.pl/xii-zamojskie-dyktando21/

- Reklama -

V Dyktando w języku angielskim
Konkurs organizowany przez Zakład Anglistyki Akademii Zamojskiej.
Adresaci: uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski, krasnostawski. Termin zgłoszeń: do 26.11.2021 r.
Regulamin konkursu: https://upz.edu.pl/v-dyktando-w-jezyku-angielskim/

Konkurs informatyczny
Konkurs organizowany przez Zakład Informatyki Akademii Zamojskiej.
Adresaci: uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski, krasnostawski. Termin zgłoszeń: do 29.11.2021 r.
Regulamin konkursu: https://upz.edu.pl/konkurs-informatyczny21/

Konkurs matematyczny
Konkurs organizowany przez Instytut Techniczno-Informatyczny Akademii Zamojskiej. Patronat nad konkursem objął Oddział Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego.
Adresaci: uczniowie szkół ponadpodstawowych z powiatów: zamojski, tomaszowski, biłgorajski, hrubieszowski, krasnostawski. Termin zgłoszeń: do 29.11.2021 r.
Regulamin konkursu: https://upz.edu.pl/konkurs-matematyczny21/

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.