- Reklama -

- Reklama -

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty

Znamy wyniki rozstrzygnięcia konkursu na pisankę, palmę i ozdobę wielkanocną, który organizowany był dla przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Biłgoraj.

- Reklama -

Młodzież z gminy Biłgoraj zgłosiła 172 prace. Komisja w składzie Bożena Bednarczuk (dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Obszy), Zofia Nizio (dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej) i Celina Skromak (dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju) postanowiła przyznać uczniom następujące miejsce w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I (przedszkola oraz klasy I-III)

Pisanka

I miejsce:
Zuzanna Wasąg (SP w Ciosmach)
Błażej Szymczak (SP w Woli Dereźniańskiej)
Milena Skubis (SP w Woli Dereźniańskiej)
Szymon Grzywna (SP w Korytkowie)

Palma

I miejsce:
Lena Welc (SP w Bidaczowie)
Gabriela Misa (SP w Woli Dereźniańskiej)
Adam Dzido (SP w Woli Dereźniańskiej)
Michał Bąk (SP w Bukowej)
Jakub Malec (SP w Bukowej)
Jakub i Karol Zwolak (SP w Korytkowie Dużym)
II miejsce:
Marcin Szado (ZSPiP w Soli)
Mikołaj Bak (SP w Bukowej)
Daria Kaczor (SP w Bukowej)
Marcel Skarbek (SP w Dereźni)
Martyna Kowal (SP w Dereźni)

III miejsce:
Hanna Rząd (SP w Ciosmach)
Kacper Pankowicz (SP w Gromadzie)
Hanna Szuper (SP w Gromadzie)
Natalia Mazurek (SP w Korczowie)
Antoni Małysza (SP w Korytkowie Dużym)
Piotr Malec (SP w Dąbrowicy)

- Reklama -

Ozdoba

I miejsce:
Kinga Sobień (SP w Bidaczowie Starym)
Kacper Paluch (SP w Soli)
Jakub Surmacz (SP w Ciosmach)
Milena Grab (SP w Ciosmach)
Emilia Różańska (SP w Korytkowie Dużym)
Gabriela Kapka (SP w Dąbrowicy)
Gracjan Dziura (SP w Dąbrowicy)

II miejsce:
Natan Banach (ZSPiP w Soli)
Alicja Micyk (SP w Smólsku)
Natalia Micyk (SP w Smólsku)

III miejsce:
Zuzanna Kryń (SP w Bidaczowie Starym)
Kacper Waluda (SP w Bidaczowie Starym)
Zuzanna Zygmunt (ZSPiP w Soli)
Mateusz Paczos (przedszkole, SP w Woli Dereźniańskiej)
Antoni Dyniec (SP w Bukowej)
Julia Myszak (SP w Korytkowie Dużym)

W kategorii II (klasy IV-VIII)

Pisanka
I miejsce:
Artur Jargieło (SP w Hedwiżynie)
Alicja Ciężka (SP w Hedwiżynie)
Maja Dyl (SP w Hedwiżynie)
Damian Rapa (SP w Gromadzie)
II miejsce:
Amelia Dziedzic (SP w Bidaczowie)
Zuzanna Małysza (SP w Bukowej)
Palma
I miejsce:
Bartłomiej Kaczor (ZSPiP w Soli)
Michał Tutka (ZSPiP w Soli)
Maja Zakrzewska (SP w Bukowej)
II miejsce:
Oliwia Rzeźnik (SP w Woli Dereźniańskiej)
Milena Rataj (SP w Woli Dereźniańskiej)
Ozdoba
I miejsce:
Ernest Galant (SP w Korczowie)
Julia Ulidowska (SP w Woli Dereźniańskiej)
Agata Paczos (SP w Woli Dereźniańskiej)
Krystian Kaczor (SP w Bukowej)
Kacper Zwolak (SP w Dąbrowicy)
II miejsce:
Bartłomiej Rymarz (SP w Bidaczowie Starym)
Kamil Sobaszek (SP w Gromadzie)
Agata Okoń (SP w Smólsku)
III miejsce:
Zuzanna Rymarz (SP w Bidaczowie Starym)
Patryk Flis (SP w Bidaczowie Starym)
Emilia Stós (SP w ZSPiP w Soli)

Gmina Biłgoraj

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.