Konkurs „Tradycyjne ozdoby świąteczne” rozstrzygnięty

W dniu 14 grudnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Biłgoraju rozstrzygnięto konkurs „Tradycyjne Ozdoby Świąteczne”, w którym udział wzięli uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Biłgoraj.

Uczniowie przygotowali aż 124 prac, które oceniła komisja konkursowa w składzie: Dorota Skakuj, Dyrektor Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, Zofia Nizio, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publiczne z/s w Soli oraz Celina Skromak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju

Po obejrzeniu wszystkich prac komisja postanowiła przyznać miejsca i wyróżnienia w dwóch kategoriach:

Kategoria I (kl. I – III)

I miejsca:
Jagoda Pawlos kl. III – Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym
Adam Stawarski kl. III – Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym
Borys Gol Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Maja Grabias kl. I – Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
II miejsca:
Alicja Kozak kl. III – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Bartłomiej Kowal kl. III – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Adam Minkiewicz kl. I – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Sebastian Omiotek kl. II – Zespół Szkół w Soli
III miejsca:
Emilia Bucior kl. 0 – Zamiejscowy Oddział w Ciosmach
Milena Pawlos kl. III – Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym
Karolina Wlaź Oddział Przedszkolny – 6 latki ZSPiG w Dąbrowicy
Mateusz Król Oddział Przedszkolny – 6 latki ZSPiG w Dąbrowicy
Julia Król Oddział Przedszkolny – 3 latki ZSPiG w Dąbrowicy
Łucja Obszańska Oddział Przedszkolny – 4 latki ZSPiG w Dąbrowicy
Bartosz Buczek Oddział Przedszkolny – 4 latki ZSPiG w Dąbrowicy
Adam Dzido Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Samuel Bartosiński kl. II – ZSPiG w Dereźni
Wyróżnienia:

Szymon Tworzewski kl. III – Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
Krzysztof Zakrzewski Przedszkole – 3-4 lata Szkoła Podstawowa w Bukowej
Maja Zakrzewska kl. 0 – Szkoła Podstawowa w Bukowej
Maja Rataj kl. III – Zamiejscowy Oddział w Ciosmach
Julia Wasąg kl. III – Zamiejscowy Oddział w Ciosmach
Zuzanna Wasąg Oddział Przedszkolny – 4-latki Zamiejscowy Oddział w Ciosmach
Aleksandra Kurp kl. III – Zamiejscowy Oddział w Ciosmach
Wiktoria Micyk kl. III – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Agata Okoń kl. I – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Emilia Grabias kl. II – Szkoła Podstawowa w Korczowie
Martyna Grabias kl. III – Szkoła Podstawowa w Korczowie
Barbara Piestrzeniewicz kl. III – Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
Kacper Wróbel kl. III – Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
Patryk Flis kl. I – Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
Martyna Fus Oddział Przedszkolny – 5 latki ZSPiG w Dąbrowicy
Julia Ulidowska Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Hubert Paluch kl. II – Zespół Szkół w Soli
Karolina Pankowicz Oddział Przedszkolny – 3-4 latki Szkoła Podstawowa w Gromadzie
Mateusz Pińciurek kl. III – Szkoła Podstawowa w Hedwiżynie
Milena Wojda – Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Gromadzie
Natalia Król – Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Gromadzie

Kategoria II (kl. IV-VI i Gimnazjum)
I miejsca:
Zuzanna Nalepa kl. IV – ZSPiG w Dąbrowicy
Dawid Dziura kl. IV – ZSPiG w Dąbrowicy
II miejsca:
Patrycja Okoń kl. IV – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Kinga Kapuśniak kl. VI – Szkoła Podstawowa w Smólsku
III miejsce:
Natalia Chodara kl. V – Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
Wyróżnienia:
Julia Małek kl. IV – Szkoła Podstawowa w Bukowej
Aleksandra Myszak kl. IV – Szkoła Podstawowa w Bukowej
Aleksandra Okoń kl. V – Szkoła Podstawowa w Smólsku
Joanna Grabias kl. VI – Szkoła Podstawowa w Korczowie
Katarzyna Ciosmak kl. IV – Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie
Alicja Surmanowicz kl. V – Zespół Szkół w Soli
Agata Rój kl. VI – Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
Aleksandra Rataj kl. IV – Zespół Szkół w Soli

Więcej zdjęć: http://gminabilgoraj.pl/?s=aktualnosc&id=305

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.