- Reklama -

Konkurs Języka Angielskiego

29 maja 2019 roku w szkole podstawowej imienia Zofii Krawieckiej w Majdanie Starym odbyła się siódma edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Macmillan Primary School Tournament.

Do konkursu przystąpiło 31 uczniów ze szkoły podstawowej w Dereźni, Rakówce, Księżpolu i Majdanie Starym. Konkurs odbył się w czterech kategoriach: klasa I, klasy II-III, klasy IV-V oraz VI-VII.

W kategorii klas I pierwsze miejsce zajęła Z. Skarbek ze Szkoły Podstawowej w Dereźni, drugie miejsce zdobyła Zofia Łagód ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym, trzecie miejsce zajęła Milena Serafin ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym. W kategorii klas II i III pierwsze miejsce zajęła Weronika Barcicka (Szkoła Podstawowa w Majdanie Starym), drugie miejsce – Magdalena Kapka, trzecie miejsce – Błażej Osuch także ze Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym.
W kategorii klas IV-V pierwsze miejsce zajął Wiktor Przytuła (Szkoła Podstawowa w Księżpolu), drugie miejsce zdobył Miłosz Sarzyński (Szkoła Podstawowa w Majdanie Starym), trzecie miejsce – Bartosz Dzido (Szkoła Podstawowa w Rakówce).
W kategorii klas VI-VII pierwsze miejsce zdobył Kacper Wołoszyn (Szkoła Podstawowa w Majdanie Starym), drugie miejsce – Adrian Pietryszak (Szkoła Podstawowa w Rakówce),  trzecie miejsce – Wiktoria Surmacz (Szkoła Podstawowa w Księżpolu).
Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan, a wszyscy uczestnicy konkursu dyplomy za udział.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.