- Reklama -

- Reklama -

Konkurs! Do wygrania ubrania marki Natally Fashion

Masz ochotę na modne i nowoczesne ubrania? Chcesz zrobić prezent - niespodziankę dla swojej mamy, dziewczyny czy żony? Weź udział w naszej zabawie i wygraj atrakcyjną nagrodę!

 

NATALLY FASHION to nasza lokalna marka modowa kierowana do młodych, niezależnych kobiet.  Siedziba firmy mieści się w Biłgoraju przy ul. Wierzbowej .

Twórcy marki tak mówią o sobie: „Nasze ubrania powstają w nowoczesnej pracowni krawiecko-szwalniczej i są autorskimi koncepcjami właścicielki marki Magdaleny Bździuch. Jesteśmy kreatywnym zespołem, pracującym z pasją, zaangażowaniem i ogromną przyjemnością! Dzięki temu tworzymy modne stroje, które pozwalają kobietom czuć się pięknie i zmysłowo.

Łączymy minimalizm i elegancję z funkcjonalnością.  Styl i wygoda w naszych projektach nie wykluczają się, a wręcz przeciwnie – stanowią idealny duet! Stawiamy na wysokiej jakości materiały, niebanalną kolorystykę, ciekawe wzornictwo oraz starannie przemyślane kroje.

Kolekcje NATALLY FASHION powstają z myślą o wymagających kobietach, które chcą wyglądać modnie i elegancko zarówno na co dzień jak i podczas szczególnych okazji. Elementy klasyczne subtelnie mieszamy z gorącym must have! Proponujemy dopracowane modele, sprawiające wrażenie strojów szytych na indywidualną miarę.

Jesteśmy marką podążającą za trendami w modzie, stale poszukujemy świeżych inspiracji, nowości kolorystycznych i technologicznych. Nie produkujemy masowo – u nas liczy się każdy detal! Mamy nadzieję, że nasze ubrania pomogą Ci w kreowaniu wizerunku stylowej kobiety, świadomej swej siły i piękna”.

- Reklama -

Marka Natally Fashion wspólnie z NOWĄ Gazetą Biłgorajską zapraszają do udziału w konkursie, w którym można wygrać stylowy kombinezon, modną sukienkę lub spódnicę.  Co trzeba zrobić?

Nie zapomnijcie  polubić również profilu facebookowego  NOWej Gazety Biłgorajskiej, jeśli do tej pory jeszcze tego nie zrobiliście!

Wśród osób, które to zrobią, rozlosujemy trzy nagrody marki Natally Fashion: kombinezon, sukienkę oraz bluzkę/spódnicę. Fasony, kolory oraz rozmiary są do wyboru tutaj: https://natallyfashion.pl/

Konkurs trwa od 27 lipca do 16 sierpnia b.r.

Zwycięzcy odbiorą nagrody w siedzibie firmy: ul. Wierzbowa 3 w Biłgoraju.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.