- Reklama -

Konkurs dla OSP

Przedmiotem konkursu jest krótki film promocyjny lub reklamowy ujęty w formie multimedialnej. Taki film ma trwać od 60 do 120 sekund. Tematyka filmu ma promować bezpieczną zabawę i pracę na wsi podczas wakacji.

Okres wakacji to czas wypoczynku, ale również wytężonych prac w rolnictwie i, niestety, wypadków z udziałem dzieci. Jak mówią organizatorzy konkursu, celem przeprowadzanej kampanii jest dążenie do ograniczenia wypadków oraz poprawy ochrony zdrowia wśród rolników i członków ich rodzin.

- Reklama -

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: wojewódzki i ogólnopolski. W pierwszym (od 15 czerwca do 20 lipca br.) powołane w każdym Oddziale Regionalnym jury wyłoni 5 najlepszych prac konkursowych. Wszystkie wyróżnione OSP otrzymają torby medyczne do ratowania życia ludzkiego R1. Film najlepiej oceniony przez Oddział Regionalny, weźmie udział w drugim etapie (2-10 września), w którym na facebookowym profilu ARiMR odbędzie się publiczne głosowanie. Film z największą liczbą głosów (polubień) zostanie nagrodzony pilarką spalinową Husqvarna.

Prace konkursowe można przesyłać od 15 czerwca 2017 r. do 20 lipca 2017 r. na adres właściwego Oddziału Regionalnego ARiMR.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.