- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Konkurs dla młodzieży pt. „Europejski Szlak Rowerowy”

Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza młodzież z gminy Biłgoraj do udziału w konkursie pt. „Europejski szlak rowerowy”.

- Reklama -

 

Uczestnicy mogą przygotować prace w podziale na dwie kategorie tematyczne, tj. folder lub relacja filmowa. Opracowane materiały mają promować przebiegający przez gminę Biłgoraj szlak rowerowy, który został utworzony w ramach realizacji projektu „Aktywnie i wirtualnie po Ziemi Biłgorajskiej”.

Dodatkowo punktowane będą prace, w których opisana zostanie przynajmniej jedna inwestycja finansowana ze środków europejskich, zlokalizowana na trasie szlaku lub w miejscowości, przez którą prowadzi trasa rowerowa.
Na lepszą ocenę mogą również liczyć autorzy prac, którzy przy okazji dokumentowania szlaku posprzątają wybrany fragment trasy, a na dowód swojego zaangażowania dołączą do składanej pracy zdjęcia z akcji sprzątania.

- Reklama -

Prace w formie elektronicznej lub papierowej należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju nie później niż do 9 grudnia 2020 roku. Nagrodą przewidzianą dla zwycięzców obydwu kategorii tematycznych jest rower.
Szczegóły precyzujące zasady uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie na stronie bcoi.pl oraz gokbilgoraj.pl (w zakładce do pobrania).

Organizatorami konkursu są: Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora Sp. z o.o., Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Fundacja Kuźnica im. Hugona Kołłątaja, Klub Europejski „Kuźnica” w Dąbrowicy, Klub Europejski „Kuźnica” w Kajetanówce, Biłgoraj EKO-Challenge.

Red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.