- Reklama -

Konkurs Bożonarodzeniowy „Na tradycyjne ozdoby świąteczne”

 

W tym roku na konkurs wpłynęło 115 prac z dwunastu szkół gminnych, a rozstrzygnięcie odbyło się 18 grudnia. Komisja w składzie: Celina Skromak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju, Zofia Nizio, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli i Irmina Ziętek, Starszy Instruktor GOK postanowiła nagrodzić autorów 47 prac.

W kategorii I (przedszkola, uczniowie klas I – III szkoły podstawowej)

I Nagrody otrzymali: Maja Grabias, kl. II, SP w Woli Dereźniańskiej; Mateusz Król, kl. I, SP w Dąbrowicy; Aleksandra Odrzywolska, kl. III, SP w Korytkowie Dużym; Maja Łyp, kl. I, SP w Korytkowie Dużym; Wiktoria Szwedo, kl.  , SP w Korytkowie Dużym; Klaudia Mazur, kl. III, SP w Korytkowie Dużym

II Nagrody: Martyna Grabias, kl. III, SP w Soli; Lidia Maciocha, przedszkole, Dąbrowica; Julia Król, przedszkole, Dąbrowica; Zuzanna Małysza, kl. I, SP w Bukowej

III Nagrody: Damian Rapa, kl. III, SP w Gromadzie; Karolina Pankowicz, kl. 0, SP w Gromadzie; Adam Dzido, przedszkole, Wola Dereźniańska; Wiktoria Sobień, kl. II, SP w Bidaczowie; Bartłomiej Kołodziej, przedszkole, Korczów; Hanna Myszak, przedszkole, Bukowa; Maria Grabek, kl. II, SP w Smólsku; Adam Minkiewicz, kl. II, SP w Smólsku

Wyróżnienia: Maksymilian Nalepa, kl. III, SP w Ciosmach; Anna Radawiec, kl. II, SP w Dąbrowicy; Szymon Obszański, przedszkole, Dąbrowica; Bartosz Buczek, przedszkole, Dąbrowica; Wiktoria Kuryło, przedszkole, Dąbrowica; Piotr Malec, przedszkole, Dąbrowica; Andrzej Wojtkowski, kl…, SP w Korytkowie Dużym; Natalia Bździuch, kl. I, SP w Dereźni; Milena Markowicz, kl.0, SP w Smólsku; Julia Micyk, kl. Kl. I, SP w Smólsku

W kategorii II (klasy IV – VII szkoła podstawowa, gimnazjum)

I nagrody otrzymali: Alicja Surmanowicz, kl. VI, SP w Soli; Milena Myszak, kl. IV, SP; w Soli; Aleksandra Rataj, kl. V, SP w Soli; Kinga Kapuśniak, kl. VII, SP w Smólsku

II Nagrody: Magdalena Król, kl. VII, SP w Gromadzie; Barbara Piestrzeniewicz, kl. IV, SP w Smólsku; Natalia Tutka, kl. V, SP w Soli; Justyna Mazurek, kl. II, gimnazjum w Hedwiżynie; Joanna Grabias, kl. VII, SP w Korczowie; Monika Dziduch, kl. III, gimnazjum w Korczowie

III Nagrody: Amelia Grab, kl. VI, SP w Dąbrowicy; Milena Pawlos, kl. IV, SP w Korytkowie; Klaudia Zygmunt, kl. III, gimnazjum w Bukowej

Wyróżnienia: Wiktoria Grabowska, kl. IV, SP w Soli; Aleksandra Kurp, kl. IV, SP w Dąbrowicy; Dawid Dziura, kl. V, SP w Dąbrowicy; Julia Wasąg, kl. IV, SP w Dąbrowicy; Jakub Bździuch, kl. IV, SP w Dąbrowicy; Milena Bąk, kl. VI, SP w Bukowej.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom Konkursu Bożonarodzeniowego, a laureatom serdecznie gratulują. Pracami konkursowymi zostanie udekorowana choinka i Sala Konferencyjna w Urzędzie Gminy Biłgoraj.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.