- Reklama -

- Reklama -

Konkurs „BILET PATRIOTYCZNY”

Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie zaprasza do udziału w konkursie – wycieczce terenowej pn. "BILET PATRIOTYCZNY" od 7 do 21 września bieżącego roku.

Jego celem jest rozwijanie wiedzy o miejscach pamięci narodowej, znajdujących się w Aleksandrowie i okolicy oraz rozbudzanie postaw patriotycznych, a także oddanie hołdu tym wszystkim, którzy złożyli swoje życie za Ojczyznę.

Konkurs jest adresowany do mieszkańców Aleksandrowa (uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej, klas trzecich gimnazjalnych oraz uczniów szkół średnich i osób dorosłych). Biblioteka zaprasza do udziału pięcioosobowe osobowe drużyny (w tym jedna osoba dorosła). Drużyna ma za zadanie utrwalić w dowolnej formie graficznej (fotografia, film) każde odwiedzone Miejsce Pamięci Narodowej i wykonać pracę dokumentującą wycieczkę, np.: prezentacja multimedialna, film, fotografie w formie elektronicznej.

Bilety do pobrania pod adresem: Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, Aleksandrów Trzeci 554, 23-408 Aleksandrów. Nagrodę główną otrzyma drużyna za najciekawszy, najbardziej oryginalny i utrwalający najwięcej miejsc „Bilet Patriotyczny”.

Patriotyzm to także pamięć. Oddajmy hołd tym wszystkim, którzy złożyli swoje życie za Ojczyznę.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.