- Reklama -

- Reklama -

Gmina zaświeciła pełnym blaskiem

W tej gminie w powiecie biłgorajskim, widać teraz znacznie więcej. W niektórych miejscowościach w ogóle coś widać. Przez lata gmina nie miała pieniędzy na wymianę oświetlenia, albo ktoś uznał, że mieszkańcy będą bardziej szczęśliwi, jak nie zobaczą wszystkiego. Teraz w Goraju - jak widać na zdjęciu - działa już 200 nowoczesnych LED-owych lamp. W jednej wsi, dalej nie ma jednak ... ani jednej lampy.

- Reklama -

– Musieliśmy wymienić oświetlenie, bo było już naprawdę w opłakanym stanie. W wielu miejscowościach po prostu panowały ciemności. Kolejnych 400 lamp musimy jeszcze zamontować, ale to czeka na dofinansowanie w ramach Polskiego Ładu w przyszłym roku – mówi „Nowej Gazecie Biłgorajskiej” burmistrz Goraja, Antoni Łukasik.

Nowe lampy pojawiły się praktycznie w całej gminie, poza jedną miejscowością. Bo w Zagrodach jak było ciemno – tak jest dalej. Tu (i to nie jest pomyłka) nie ma nawet jednej lampy.
Dlaczego zapomniano o Zagrodach? A może tam mieszkańcy mają lepszy wzrok i nie potrzebują lamp na ulicach?

Przeczytacie w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Już we wtorek w kioskach, sklepach i punktach kolportażu. Znajdziecie najświeższe informacje, wywiady i zdjęcia z KAŻDEJ gminy w powiecie biłgorajskim. 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.