Automax

Agata Borowiec o Nowej Piątce PiS

26 lutego poseł Agata Borowiec zorganizowała konferencję prasową dotyczącą „Nowej Piątki PiS”. Na konferencji omówiła te propozycję programowe.

Nowa Piątka PiS to:
–  RODZINA-  500+ od pierwszego dziecka (od 1 lipca)
–  MŁODZI – Brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia
–  PRACA – Obniżenie kosztów pracy (co najmniej dwukrotne podniesienie kosztów uzyskania przychodu oraz obniżenie PIT-u dla wszystkich pracujących)
–  STARSI I SŁABI – Emerytura + (dodatkowe 1100 zł dla każdego emeryta rocznie, już od tego roku)
–  INFRASTRUKTURA – Przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych (w Polsce w ciągu ostatnich kilkunastu lat połączenia autobusowe zostały zredukowane o połowę z prawie miliarda przejechanych kilometrów).

Jak podkreśliła poseł Borowiec nawet od jej biura zgłaszają się osoby mające problem z dojazdem z mniejszych miejscowości.

Wszystkie propozycje są przemyślane. Bilansują się w budżecie. O szczegółach związanych m.in. z kosztami i finansowaniem będziemy niebawem informować – mówi poseł Agata Borowiec. Dodaje, że Prawo i Sprawiedliwość jest formację, która jak się umówi z obywatelami, to dotrzymuje słowa.  – Dotrzymujemy słowa. To jest fundamentem naszej polityki, żeby słowa przekuwać w czyny. To nowa jakość, bo nasi poprzednicy wielokrotnie łamali dane Polakom słowa: podwyższyli wiek emerytalny, podwyższyli VAT, zabrali środki z OFE – mimo, że wcześniej obiecywali zupełnie coś innego – podkreśla.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.