- Reklama -

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy w Biłgoraju

W czwartkowe popołudnie odbyło się spotkanie z Koalicją Propolską podczas, którego przedstawili swój program wyborczy.

Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy to sojusz środowisk wolnościowych, narodowych, konserwatywnych i obywatelskich. Jesteśmy Koalicją Propolską, którą tworzą: Partia KORWiN, środowisko Grzegorza Brauna, Skuteczni Piotra Liroya-Marca, Ruch Narodowy, ruchy pro-life oraz Federacja dla Rzeczypospolitej Maryja Jakubiaka.

Naszym spoiwem jest sprzeciw wobec dyktatu Berlina i Brukseli. Nie godzimy się na Związek Socjalistycznych Republik Europejskich! Celem dla Konfederacji są podmiotowość i niepodległość naszej ojczyzny. O to będziemy walczyć w Parlamencie Europejskim jako #KoalicjaPropolska! – mówili kandydaci.

Spotkanie odbyło się z przedstawicielami Konfederacji – Witoldem Tumanowiczem oraz Bartłomiejem Pejo, obecna tez była Magdalena Pisarska Chojnacka. – Koalicja pragnie poprawić sytuacje polskich rolników, których porównuje do chociażby rolników francuskich. Konfederacja eliminuje założenia PiS`u i stawia twarde argumenty przeciwko ich polityce. Chcą poprawy polskich warunków i przedstawiają rozbudowane założenia na ten temat. Są przeciwni ideologii LGBT, stawiają na polepszenie i rozbudowę wojska. Mówią też, że Unia Europejska mydli nam oczy i środki unijne nie są dobrze wykorzystywane – dodawali przedstawiciele ugrupowania. 

Zobacz filmy ze spotkania:

- Reklama -

 

 

Posłuchaj również nagrania:

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. mecenas mówi

    Konfederacja ma mój głos! Nareszcie jest alternatywa dla PoPisu!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.