Automax

Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Korytkowie Dużym

Po raz szósty w Kościele p.w. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym odbył sie Koncert Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w wykonaniu Chórów Ziemi Biłgorajskiej.

W koncercie wzięły udział: Chór Kameralny parafii p.w. Św. Jerzego w Biłgoraju, Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej „ECHO”, Chór „NOSTER” parafii p.w. Św. Bartłomieja w Goraju, Chór „CORDIS” parafii p.w. Trójcy Św. i WNMP w Biłgoraju, Chór parafii p.w. Św. Jana Nepomucena i M-GOK we Frampolu, Chór „CANTATE DEO” parafii p.w. Św. M. Magdaleny w Biłgoraju, Chór parafii p.w. MBB w Korytkowie Dużym i GOK w Biłgoraju oraz po raz pierwszy w Korytkowie zagościł Chór Kameralny „LUCUS” działający przy Gminnym Osrodku Kultury w Łukowej. Każdy chór wykonał po dwie pieśni pasyjne a na zakończenie wszystkie chóry wspólnie zaspiewały „Świętość Krzyża rozpamiętuj” i „Rota”. Koncert był współfinansowany ze środków Programu Inicjatyw Społecznych oraz ze środków Starostwa Powiatowego.

Organizatorami Koncertu byli: Chór parafii p.w. MBB w Korytkowie Dużym i GOK w Biłgoraju, Parafia p.w. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym, Ochotnicza Straż Pożarna w Korytkowie Dużym oraz Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.