- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wystąpić miała Patrycja Markowska

Tegoroczne Dni Biłgoraja miały odbyć się w połowie czerwca. Plany pokrzyżował koronawirus. Impreza została odwołana, a umowy aneksowane.

Gwiazdą tegorocznych Dni Biłgoraja miała być Patrycja Markowska. Gwiazda miała wystąpić 13 czerwca na scenie letniej Biłgorajskiego Centrum Kultury. Ze względu na panującą epidemię władze miasta już zdecydowały, że impreza nie odbędzie się.

Burmistrz Janusz Rosłan stawia sprawę jasno. W tym roku Dni Biłgoraja z pewnością nie odbędą się. Co roku impreza ściąga tłumy. Od kilku lat dla biłgorajskiej publiczności grały i śpiewały gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Tak miało być również i w tym roku. Plany były ambitne. Na biłgorajskiej scenie miała wystąpić Patrycja Markowska. – Nie sądzę, żeby w tym roku rząd dopuścił organizowanie imprez masowych. Z mediów dowiadujemy się, że w zasadzie wszystkie miasta, które cyklicznie organizowały imprezy masowe od wielu lat, w tym roku ich organizować nie będą. Mając na uwadze zapisy umowne z wykonawcami, którzy mieli w tym roku wystąpić w Biłgoraju, aneksowaliśmy je lub zerwaliśmy. Z pewnością w tym roku Dni Biłgoraja nie będzie  mówi burmistrz Janusz Rosłan. 

- Reklama -

Organizacja Dni Biłgoraja to koszt rzędu 200 tys. zł.

W minionym roku gwiazdą był zespół Afromental

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.