- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Koncert online z biłgorajskiego sztabu WOŚP

Już w najbliższą niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. Finał WOŚP. Mimo utrudnionych warunków spowodowanych pandemią nie poddajemy się i gramy wspólnie dla Orkiestry.

- Reklama -

Biłgorajski sztab, mieszczący się w Biłgorajskim Centrum Kultury, zorganizował zbiórkę, przygotował licytacje na allegro oraz koncert online. W koncercie wystąpią: zespól First In Line, Michalina Lipińska z zespołem, wokaliści: Kuba Nizio, Magda Palinka, Diana Kotuła i instrumentalista Jacek Marzec oraz przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola nr 1 w Biłgoraju.

Transmisję koncertu, relację z pracy sztabu oraz wywiady z wolontariuszami poprowadzi dla nas Biłgorajska Telewizja Kablowa. 29. Finał w Biłgoraju będzie można śledzić na profilach fb: Biłgorajskiej Telewizji Kablowej, Biłgorajskiego Centrum Kultury oraz Miasta Biłgoraja. Start o godz. 18.00. A już w południe, także 31 stycznia, zapraszamy na fb Biłgorajskiej Telewizji Kablowej, aby obejrzeć występ dla Orkiestry Młodzieżowego Domu Kultury i Miłośników Tańca BCK.

W tym roku w sztabie BCK zarejestrowanych jest 45 wolontariuszy, którzy będą prowadzić zbiórkę na terenie miasta i w miejscowościach naszego powiatu. Zebrane środki będą przekazywane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Red

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.