- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Koncert na deskach TOK

 8 sierpnia dostarczył mieszkańcom Tarnogrodu wielu niezapomnianych wrażeń. Tarnogrodzki Ośrodek Kultury miał zaszczyt gościć nieprzeciętnie utalentowanego młodego pianistę Romana Wróblewskiego, pochodzącego z Trójmiasta, a od czterech lat mieszkającego w Lizbonie.

Grający na scenach Polski, Europy i świata od blisko 15 lat różne projekty o bardzo zróżnicowanej stylistyce na tarnogrodzkiej scenie zaprezentował  swój debiutancki album fortepianowy zatytułowany „3:47am”, zawierający osiem kompozycji stworzonych w oparciu o szkice napisane podczas bezsennych nocy w Lizbonie.

- Reklama -

Muzyka przeplatała się z opowieściami pianisty o poszczególnych kompozycjach, ich powstawaniu, dedykowaniu, przekazywanych treściach i emocjach. Przepiękne, pełne emocji i uczuć doświadczenie, esencja przeżyć, jakimi obdarował wszystkich słuchających kompozytor. Muzyka prowadziła  słuchaczy przez bardzo różne stany, od pojawiającej się  akcji, mocniejszych uderzeń, poprzez chwile zadumy, głębszych refleksji, aż do euforycznych uniesień. Zachwycał wręcz filmową melodyką rozbrzmiewającą przez całą muzyczną podróż. To niesamowita, głęboko osadzona w emocjach muzyka, której najlepiej słuchało się z zamkniętymi oczami, po zmroku.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.