- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kompletnie pijany mieszkaniec gminy Biłgoraj. Ujęli go świadkowie

To niestety smutne obrazki z Biłgoraja. 32-letni mieszkaniec gminy, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu i bezterminowy zakaz prowadzenia pojazdów kierował motocyklem, tylko dzięki reakcji świadków stanie przed sądem. Grożą mu poważne konsekwencje.

- Reklama -

W piątkową noc po godzinie 22:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy motocykla, który nie trzyma toru jazdy i może być pod wpływem alkoholu. Mężczyzna został ujęty przez kierowcę i pasażera Renault Trafic na ulicy Kościuszki w Biłgoraju.

Jak ustalili policjanci świadkowie zauważyli, że jadący przed nimi motocyklista nie trzyma toru jazdy. Próbując go zatrzymać w trakcie wyprzedania kierujący jednośladem zaczepił o ich samochód, przewrócił się i zaczął uciekać pieszo. Kierowca wraz z pasażerem pobiegli za nim, po krótkim pościgu mężczyzna został ujęty.

urząd MArszałkowski projekt

Kierowcą motocykla Suzuki jak ustalili policjanci był 32 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj. Przeprowadzone przez nich badanie potwierdziło, że mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że posiada on bezterminowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Teraz mężczyzna stanie przed sądem, gdzie odpowie za swoje postępowanie.

 

foto: zdjęcie ilustracyjne (Policja)

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    obstawiam że nie miał wody pod ręką 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.