- Reklama -

- Reklama -

Kompletnie pijany i z sądowym zakazem

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości, łamanie zakazu sądowego i kierowanie pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień odpowie 43-latek z gminy Biszcza. Mężczyzna wpadł podczas policyjnej kontroli drogowej w niedzielę wieczorem. Kierowca, który był już karany za kierowanie w stanie nietrzeźwości, ponownie stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności i nawet 10 tysięcy zł grzywny.

29 lipca około godziny 18.00 w miejscowości Bukowina policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Za kierownicą siedział 43-letni mieszkaniec gminy Biszcza. Mężczyzna, jak wykazało policyjne badanie alkomatem, był kompletnie pijany. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 43-latek nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów.

- Reklama -

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że samochód jest ubezpieczony, jednak ostanie badanie techniczne powinno być przeprowadzone jeszcze w ubiegłym roku. Policjanci ustalili również, że 43-latek był w przeszłości karany za kierowanie w stanie nietrzeźwości, posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a jakby tego mało, dwa lata temu wydano decyzję o cofnięciu mu uprawnień do kierowania. Teraz mężczyzna ponownie stanie przed sądem. Tym razem grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności, a także nawet 10 tysięcy zł grzywny.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.