- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolorowo na dniach Tarnogrodu

W niedzielę 7 lipca odbył się ostatni dzień Dni Tarnogrodu 2019. Odbywał on się pod nazwą "Tarnogrodzkie ekosmaki". Co się wtedy wydarzyło?

- Reklama -

Zabawy, konkursy, tańce i śpiew. To tylko niektóre z atrakcji niedzielnych na tegorocznych Dniach Tarnogrodu. Podczas całego dnia dominował Holi Festival czyli święto kolorów. Można było wziąć udział w konkursie kulinarnym z Jerzym Nogalem. A na stoiskach prezentowały się różne smakołyki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Można było obejrzeć pokaz taneczny Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury, posłuchać koncertu Tarnogrodzkiej Orkiestry Dętej lub obejrzeć występ Dziecięcego Zespołu Wokalnego TOK. Na koniec zostały rozlosowane nagrody w konkursie kulinarnym „Tarnogrodzkie Ekosmaki” oraz za najlepsze hasło na „Dni Tarnogrodu”. Cudownie zaśpiewał również zespół CUSTOM COVER.

- Reklama -

Wydarzenie zakończył koncert Gwiazdy Wieczoru- zespołu FOCUS. A po nim wszyscy mogli się wspólnie bawić razem z DJ-em MATINO.

-Chcieliśmy wykorzystać zaangażowanie Pań z Kół Gospodyń Wiejskich więc gotujemy. Myślę że kulinaria będziemy pielęgnować, że to będzie nasza wizytówka.- mówi Burmistrz Tarnogrodu Paweł Dec – Mogę Państwa zapewnić, że w przyszłym roku z jeszcze większą „pompą” i jeszcze większe gwiazdy. Chcemy żeby to była duża impreza – dodaje

- Reklama -

1 komentarz
  1. Albert mówi

    Drobinki tego proszku są tak małe, że przenikają do krwi i stają się zalążkiem nowotworów. A jak dodać do tego jeszcze jakieś zanieczyszczenia w procesie produkcji to mamy mieszankę „wybuchową”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.