karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Kolizja za kolizją

- Reklama -

Wczoraj około godziny 15:30 na trasie Aleksandrów – Józefów doszło do niebezpiecznej kolizji drogowej. 37-letnia mieszkanka gminy Aleksandrów kierując Oplem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechała z drogi do rowu, a następnie uderzyła w drzewo. Zarówno kobieta jak i podróżujący z nią 60-letni mieszkaniec gminy Józefów nie odnieśli poważnych obrażeń.

- Reklama -

Chwilę po tym zdarzeniu tą samą drogą jechał pojazdem marki Volkswagen, 57-letni mieszkaniec gminy Józefów. Mężczyzna zatrzymał się aby udzielić pomocy osobom poszkodowanym. Na nieszczęście kolejny kierowca, 23-latek z gminy Józefów kierując fordem, jak wynika ze wstępnych ustaleń nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w vw. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi i szczęśliwie nie odnieśli poważnych obrażeń.

 

Apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności podczas prowadzenia pojazdów z uwagi na trudne warunki atmosferyczne. Pamiętajmy nie zawsze takie zdarzenia kończą się tylko na uszkodzonym pojeździe.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.