- Reklama -

Niedzielna kolizja w Zamchu

W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu w Zamchu (gm. Obsza) doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Zakończyła się ona pobytem w szpitalu kobiety kierującej Fiatem oraz mandatem karnym dla sprawcy.

24 maja około godz. 13.30 na drodze wojewódzkiej nr 863 (trasa Tarnogród – Obsza – Lubaczów) miała miejsce kolizja z udziałem dwóch samochodów osobowych. Samochód osobowy marki opel kierowany przez 29 – letniego kierowcę zderzył się z pojazdem marki Fiat, którym poruszała się 32- letnia kierująca.

Przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kierującego samochodem marki Opel od poprzedzającego pojazdu – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Kolizja nie wyglądała groźnie, lecz pasażerka opla ze względu na swój stan zdrowia sprzed kolizji poprosiła o przetransportowanie do szpitala na badania kontrolne. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Na miejscu bardzo szybko zjawili się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Obszy a zaraz po nich PSP Biłgoraj. Pracowali tam również funkcjonariusze z Tarnogrodzkiego Posterunku Policji oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji, którzy ustalali dokładne okoliczności zdarzenia.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.