- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wyprzedzanie zakończone utratą prawa jazdy

Około godziny 14.30 w miejscowości Biszcza doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych. W skutek czego jedna osoba trafiła do szpitala.

- Reklama -

W poniedziałek, 14 października miało miejsce zdarzenie drogowe na prostym odcinku drogi w miejscowości Biszcza. Uczestniczyły w nim samochody marki Audi oraz Hyundai. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 45 letnia mieszkanka gminy Biszcza kierując samochodem marki Audi skręciła w lewo nie upewniając się co do bezpiecznej możliwości wykonania manewru. Zderzyła się z wyprzedzającym ją kierowcą samochodu marki Hyundai 47 letnim mieszkańcem tej samej gminy, którego pojazd po zderzeniu uderzył w ogrodzenie znajdującej się przy drodze posesji. W skutek kolizji pasaże jadący samochodem osobowym marki Hyundai trafił do szpitala.

- Reklama -

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego jak również stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 45 latce prawo jazdy.

Straż Pożarna z Biszczy I, która bardzo szybko pojawiła się na miejscu zdarzenia oraz inne służby wyjaśniały przyczynę kolizji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.