- Reklama -

- Reklama -

Kolizja trzech samochodów w Zagrodach

Karambol w Zagrodach miał miejsce 22 maja, około godz. 17.30. Jak opisuje całe zdarzenie st. sierż. Joanna Klimek z biłgorajskiej komendy policji, w kolizji brały udział volkswagen, nissan i ciężarowy daf. 45-letni kierowca samochodu ciężarowego jechał za ciągnikiem. Jadący za ciężarówką 39-latek, który kierował nissanem, także zwolnił. Za nissanem jechał 37-latek z Krasnegostawu, jednak nie zachował on bezpiecznej odległości i uderzył w nissana. Następnie nissan uderzył w ciężarówkę. 

- Reklama -

W wyniku kolizji dwóch kierowców zostało poszkodowanych. Byli to kierowca nissana i kierowca dafa. 39-latek został karetką przetransportowany do szpitala. Nie odniósł on poważnych obrażeń. Kierowcy ciężarówki udzielono pomocy na miejscu. Sprawca kolizji, czyli kierowca volkswagena, wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 

Na miejscu pracowała też straż pożarna. Jak podaje st. kpt. Albert Kloc, oficer prasowy KP PSP w Biłgoraju, działania strażaków polegały na zabezpieczeniu zdarzenia. Oszacowano też zniszczenia. Tył samochodu ciężarowego został zniszczony w 2%. Przód volkswagena uszkodzony został w 30%. Najbardziej ucierpiał nissan. Zarówno przód, jak i tył samochodu został zniszczony w 50%. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.