kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Kolizja po pijaku

- Reklama -

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał 53-latek z gm. Biłgoraj, który wczoraj po południu na jednym ze skrzyżowań w Biłgoraju, kierując oplem doprowadził do stłuczki. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Policja apeluje do kierujących o ostrożność i rozsądek na drodze!

Wczoraj w godzinach popołudniowych dyżurny biłgorajskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulicy Droga Straceń z ul. Zamojską. Jak ustalili policjanci, na skutek wykonania nieprawidłowego manewru skrętu zderzyły się tam opel ze skodą. Do kolizji doprowadził 53-letni kierujący oplem z gm. Biłgoraj, który jak się okazało był kompletnie pijany. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu. Poszkodowany 38-latek z gm. Biłgoraj, kierujący skodą był trzeźwy.

urząd MArszałkowski projekt

Okazało się, że 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem oraz aktualnej polisy ubezpieczenia OC i dowodu rejestracyjnego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Teraz za powyższe kierujący oplem mężczyzna odpowie przed sądem. Policja apeluje do kierujących o ostrożność i rozsądek na drodze!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.