- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Dachował na Krzeszowskiej

We wtorkowe przedpołudnie 15 czerwca tuż po godz. 10 na skrzyżowaniu ulic Krzeszowskiej i Granicznej w Biłgoraju doszło do kolizji drogowej, w której uczestniczyły trzy samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Jak się okazało, sprawca tego zdarzenia nie posiadał prawa jazdy.

- Reklama -

– Kierujący samochodem osobowym marki Nissan, 60-letni mieszkaniec gminy Księżpol, jadąc ul. Graniczną, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi 42-latkowi, mieszkańcowi gminy Harasiuki, który jechał od Soli w stronę Biłgoraja. W wyniku tego uderzenia Nissan dachował i uderzył w kolejny stojący na skrzyżowaniu samochód marki Toyota, którym kierował 60-letni mieszkaniec Biszczy – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji. 

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz zespół pogotowia medycznego, który udzielił doraźnej pomocy uczestnikom kolizji. Na szczęście, tym razem nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Występowały chwilowe  utrudniania w ruchu, aczkolwiek samo skrzyżowanie było przejezdne. Sprawca kolizji ukarany został podwójnym mandatem za spowodowanie kolizji oraz brak uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ ich nie posiadał.  

- Reklama -

red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.