- Reklama -

Kolizja ciągnika w Lipinach Górnych

31 października, około godziny 15.00 miała miejsce kolizja na skrzyżowaniu pomiędzy miejscowościami Lipiny Górne-Lewki a Lipiny Górne-Borowina.

Ostatni dzień października nie skończył się szczęśliwie dla dwóch kierowców, którym przydarzyła się kolizja w gminie Potok Górny. W godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu pomiędzy Lipinami Górnymi-Borowiną a Lipinami Górnymi-Lewkami, nieopodal cmentarza, doszło do kolizji. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: ciągnik rolniczy marki Ursus, którym poruszał się 71 letni mężczyzna oraz samochód osobowy marki Alfa Romeo, którym kierował 20 letni mężczyzna. Przyczyną było nieprawidłowe wyprzedzanie, kolizja zakończyła się ukaraniem mandatem karnym. Przez pewien czas droga była częściowo zablokowana, a straż pożarna kierowała ruchem.

- Reklama -

Każdego roku podczas ogólnopolskiej akcji ZNICZ zdarzają się kolizje i wypadki, tak samo jest i w tym roku. Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i zawsze zwracajmy uwagę na znaki drogowe. Rozkojarzenie i brak koncentracji mogą źle wpływać na nasze bezpieczeństwo.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.