- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolejny raz na podium

Sukcesem podopiecznych Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki zakończyły się rozgrywki Ligi Traditional Karate Games, które odbyły się w sobotę 23 kwietnia br.

- Reklama -

W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim odbył się finałowy turniej ligi Traditional Karate Games. Organizatorem całej ligi jest Klub Karate Tradycyjnego Płock przy współpracy z Klubem Karate Tradycyjnego „Nikobushi” z Grodziska Mazowieckiego. Zawody odbywają się pod patronatem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Biłgorajską Akademię Sztuk Walki reprezentowało 7 zawodników: Aleksandra Wicher, Daria Wilkos, Aleksander Mazurek, Natan Solak, Michał Blicharz, Piotr Pawikowski oraz Ignacy Staroń.

- Reklama -

Wszyscy bardzo dzielnie walczyli, a na podium stanęli: Natan Solak w konkurencji kata i Aleksander Mazurek, który uplasował się na II miejscu w klasyfikacji ogólnej całej ligi. Przed naszymi zawodnikami za miesiąc bardzo ważny start, ponieważ za miesiąc (27-29 maja) we Wrocławiu odbędzie się Puchar Świata w Karate Tradycyjnym – podsumował Piotr Wojtkowski, prezes Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.