- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolejne zwycięstwo Łady

Cenne 3 punkty wracają do Biłgoraja po zwycięstwie nad Spartą Rejowiec Fabryczny.

Kolejne dobre spotkanie rozegrała Łada Biłgoraj. W ramach 11. kolejki IV ligi grupy lubelskiej Łada udała się na spotkanie do Rejowca Fabrycznego na mecz z tamtejszą Spartą. Goście podbudowani ostatnim zwycięstwem wyszarpanym w doliczonym czasie gry jechali do Rejowca zmotywowani i z wiarą w swoje umiejętności przystępowali do tego spotkania.

foto: Karol Kotwis/ ladabilgoraj.pl

- Reklama -

Mecz rozpoczął się od przewagi Łady, która mogła wyjść na prowadzenie po strzale głową Bartosza Graszy, jednak futbolówka obiła tylko poprzeczkę bramki. W 27. minucie spotkania strzał z woleja oddał aktywny tego dnia Bartosz Grasza, piłka spadła pod nogi niezawodnego Patryka Dorosza, który uderzył obok bramkarza i otworzył wynik spotkania. Gospodarze próbowali wyrównać stan gry, jednak dobrą interwencją popisał się debiutujący w bramce Łady Daniel Młynarz i wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Gospodarze po przerwie wyszli zmotywowani, aby wyrównać stan meczu, jednak motywacji wystarczyło im tylko na 10 minut po przerwie. W 65. minucie spotkania arbiter podyktował rzut karny, który na bramkę próbował zamienić Patryk Dorosz. Bramkarz doskonale wyczuł jego intencje i obronił strzał, jednak przy dobitce Graszy był bez szans i Łada podwyższyła swoje prowadzenie. Bramka na 2:0 wyraźnie podcięła skrzydła gospodarzom, co zaowocowało kolejnymi sytuacjami zespołu z Biłgoraja. W 78. minucie spotkania dobrze rozegrany rzut rożny na bramkę zamienił Jurij Podo. Łada kontrolowała przebieg gry, będąc często przy piłce i rozgrywając swoje ataki. W doliczonym czasie gry Łada ustaliła wynik spotkania na 4:0, a strzelcem bramki był niezawodny tego dnia Grasza. Cieszy dobra postawa zawodników z Biłgoraja, którzy potrafili wykorzystać nadarzające się okazje i wywieźli cenne 3 punkty z trudnego terenu.
Kolejne spotkanie zespół Łady rozegra na swoim stadionie w najbliższą niedzielę o godzinie 14.00, a przeciwnikiem będzie Huragan Międzyrzec Podlaski, który obecnie zajmuje III miejsce w tabeli.

foto: Karol Kotwis/ ladabilgoraj.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.