Kolejne warsztaty w Łukowej

Były już warsztaty ozdób bożonarodzeniowych, a teraz przyszła pora na wiosenne, wielkanocne dekoracje. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa zorganizowały w ubiegłą niedzielę spotkanie rękodzielnicze.

Bukszpan, kolorowe wiosenne kwiaty, dekorowane jajeczka i inne materiały wykorzystały kobiety z Łukowej podczas warsztatów ozdób wielkanocnych, które odbyły się w niedzielę 7 kwietnia w miejscowym GOK-u. Z różnych elementów powstały piękne stroiki, wianki na drzwi czy dekoracje wielkanocnego stołu. Warsztaty zostały dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania „Ziemia Biłgorajska”.

To już kolejne przedsięwzięcie pań ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa. Były one organizatorkami warsztatów ozdób bożonarodzeniowych i koncertu z okazji Dnia Kobiet. A już w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) w remizie OSP w Łukowej I odbędzie się kiermasz wielkanocny, podczas którego będzie można zakupić atrakcyjne rękodzieło czy produkty regionalne. Podczas kiermaszu odbędzie się także konkurs na wielkanocną babę, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Łukowa Tobacco.

NK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.