- Reklama -

Kolejne warsztaty w Łukowej

Były już warsztaty ozdób bożonarodzeniowych, a teraz przyszła pora na wiosenne, wielkanocne dekoracje. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa zorganizowały w ubiegłą niedzielę spotkanie rękodzielnicze.

Bukszpan, kolorowe wiosenne kwiaty, dekorowane jajeczka i inne materiały wykorzystały kobiety z Łukowej podczas warsztatów ozdób wielkanocnych, które odbyły się w niedzielę 7 kwietnia w miejscowym GOK-u. Z różnych elementów powstały piękne stroiki, wianki na drzwi czy dekoracje wielkanocnego stołu. Warsztaty zostały dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania „Ziemia Biłgorajska”.

- Reklama -

To już kolejne przedsięwzięcie pań ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa. Były one organizatorkami warsztatów ozdób bożonarodzeniowych i koncertu z okazji Dnia Kobiet. A już w najbliższą niedzielę (14 kwietnia) w remizie OSP w Łukowej I odbędzie się kiermasz wielkanocny, podczas którego będzie można zakupić atrakcyjne rękodzieło czy produkty regionalne. Podczas kiermaszu odbędzie się także konkurs na wielkanocną babę, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Łukowa Tobacco.

NK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.