- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolejne transporty z powiatowego HUB-u

13 kwietnia br. po raz kolejny z powiatowego HUB-u do HUB-u wojewódzkiego odjechał transport darów na Ukrainę. To produkty spożywcze, środki czystości, środki higieny osobistej, ubrania, obuwie, butelkowana woda.

- Reklama -

Dary przez cały czas zbierane są w punkcie przy ul. Motorowej w Biłgoraju, w budynku biurowym Autodromu. – Dziś także do Tomaszowa Lubelskiego ze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju wyjedzie transport leków i środków opatrunkowych do placówek medycznych na Ukrainie. Zbiórkę prowadziliśmy w ramach Euroregionu Roztocze, którego jako powiat biłgorajski jesteśmy członkiem. Te dary po przepakowaniu w Tomaszowie Lubelskim zostaną bezpośrednio przetransportowane do konkretnych miejsc objętej wojną Ukrainy – mówi Tomasz Rogala, wicestarosta biłgorajski.

- Reklama -

– Korzystając ze sposobności, chciałbym wszystkim osobom wpierającym działalność na rzecz Ukrainy i uchodźców podziękować. Dziękuję za ofiarność, zrozumienie, życzliwość. Dziękuję za dary, za zainteresowanie, za otwarte serca i odpowiedź na nasze apele – dodaje wicestarosta Rogala. ,

- Reklama -

1 komentarz
  1. żenada mówi

    rogala w garniturze z paleciakiem…… już byście dali spokój…. aby do wyborów aby zakończył się juz ten pis

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.