- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kolejna edycja Targów Ślubnych w Twierdzy Zamość już wkrótce

Już w lutym, a dokładnie w dniach 20-21 lutego 2016 r. w centrum handlowym Twierdza w Zamościu odbędzie się kolejna edycja Targów Mody Ślubnej. Już teraz organizatorzy zapraszają wystawców do zgłaszania się do udziału w Targach i zapowiadają mnóstwo atrakcji dla odwiedzających, takich jak: pokazy mody, konkursy z nagrodami, koncerty i pokazy tańca.
– Targi Ślubne to doskonała okazja dla wszystkich osób, które planują w tym roku ślub, do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie ślubnej czy tegoroczną ofertą lokalnych producentów. Już przyjmujemy zgłoszenia do udziału w Targach. Serdecznie zapraszamy wystawców – mówi Joanna Wyrostek, dyrektor Twierdzy Zamość.
Podczas tegorocznych targów swoją ofertę będą mogły zaprezentować salony sukien i garniturów ślubnych, producenci biżuterii, właściciele kwiaciarni, salonów urody i fryzur, producenci bielizny, cukiernie, a także zespoły weselne, z których repertuarem będzie można zapoznać się, odwiedzając Targi.
Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu powierzchni na Targach można uzyskać, kontaktując się z Joanną Wyrostek JWyrostek@multi.eu tel. 781-810-308781-810-308.
Szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku:

- Reklama -

https://www.facebook.com/events/1109031109129253/

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.