- Reklama -

- Reklama -

Kolejna dyrektor szkoły odchodzi. Znów gmina Biłgoraj

Kolejny dzień i kolejna dyrektor szkoły w gminie Biłgoraj odchodzi. To Małgorzata Wasilewska, która od 1996 roku była dyrektorem Szkoły Podstawowej w Hedwiżynie. Przechodzi na emeryturę, a dzisiaj została uroczyście pożegnana.

- Reklama -

W imieniu swoim i całego samorządu Gminy Biłgoraj chciałabym podziękować Małgorzacie Wasilewskiej za wieloletni wysiłek, poświęcenie i trud zostawiony w szkolnych murach tej placówki. Nie byłoby sukcesów młodzieży z Hedwiżyna gdyby nie Pani wsparcie. Chcę powiedzieć, że mieliśmy okazję w przeszłości ze sobą współpracować. Małgorzata Wasilewska w mojej ocenie zawsze była osobą życzliwą i uśmiechniętą. Bez względu na sytuację cechował ją niebywały profesjonalizm i tak też pozostało do dzisiaj. Życzę wielu radości i odpoczynku w rodzinnym gronie, na zasłużonej emeryturze mówiła zastępca Wójta Gminy Biłgoraj Edyta Sarzyńska.

 

 

urząd MArszałkowski projekt

foto: Gmina Biłgoraj

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Maria mówi

  No i wójt z żoną to jak Szrek z Fioną 🤣🤣🤣

 2. Wiola mówi

  Zgadzam się że to nie pasuje ona myśli że to tak ładnie ale nic w tym ładnego ani eleganckiego 😂🤣 i nie jestem zazdrosna żeby nie było trzeba mieć jakiś umiar

 3. Do anonim mówi mówi

  super, że jest miła. Jednak zajmuje eksponowane stanowisko i tzw określenie czasy się zmieniają nie ma tutaj zastosowania.

 4. Wójcina mówi

  czy ktoś tej wójcinie powie jak należy się ubierać?! tatuaże i gołe ramiona może sobie eksponować w SKR Obsza a w pracy obowiązują jakieś zasady

  1. Anonim mówi

   A może czasy się zmieniają nie zauważyłeś że to bardzo miła osoba

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.