- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kobieta nie żyje. A co będzie z nimi? (foto, video)

Bardzo smutna historia z powiatu biłgorajskiego. Dwa tygodnie temu zmarła mieszkanka z okolic Biłgoraja. Zostały dwa psy, którymi się opiekowała: - Przez 3 dni były zamknięte w domu ze swoją już zmarła opiekunką. Od małego były z nią, straciły wszystko co miały - przekazuje Biłgorajski Azyl - Adopcje Zwierząt i prosi przyjaciół zwierząt o pomoc.

- Reklama -

Psy zostały absolutnie same. Nie wiedzą co się dzieje, ciągle wracają w miejsce gdzie umarła ich Pani…:
urząd MArszałkowski projekt
– Boksiu to piesek w typie owczarka belgijskiego o większej budowie. Waga powyżej 40 kg (nadwaga) jest znacznie odważniejszy niż Piki. Wiek około 3 lata. Piki to jasny piesek, niestety bardzo nieufny. Waga około 20 kg. Wiek około 4 lata. Ta pani zmarła z dnia na dzień, nikt nie wiedział, że jest chora. Codziennie gotowała psom. Wolała sama nie jeść aby one nie chodziły głodne.Zawalił im się swiat. Psiaki muszą od nowa przejść przez resocjalizację z człowiekiem.
Szukam dla nich pomocy na terenie całej Polski, dowiozę je gdzie trzeba. Jeśli znajdzie się wspólne miejsce będzie super, ale nie wykluczam oddania ich osobno.Niestety nie są bezpieczne w miejscu w którym aktualnie są, więc liczy się czas – przekazuje Katarzyna Obszańska.

 

Jeśli nawet nie możecie przygarnąć psów i zabrać ich do siebie, przynajmniej udostępniajcie. Mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej już wiele razy udowadniali, że mają serca. Teraz szczególnie się to przyda.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    są bogate mają dom ogród i co tu szukac

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.