- Reklama -

- Reklama -

Klub z klasy B planuje wzmocnienia

Kolejny klub z piłkarskiej klasy B szykuje i zapowiada zmiany kadrowe: - Zgłosiło się do nas trzech chłopaków z wyższych lig, że chcą do nas dołączyć. Wstępnie dogadujemy szczegóły i pewnie bliżej świąt będzie jasne - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, Krzysztof Gwizdal - prezes Rakovii Rakówka.

- Reklama -

Po pierwszej części sezonu, Rakovia Rakówka to najsłabszy klub piłkarski w powiecie biłgorajskim. W klasie B, zajmuje ostatnie 9. miejsce. Pewnie stąd chęć i potrzeba zmian:

-Oczekiwania były trochę większe, ale niestety te oczekiwania minęły się z naszymi wynikami i postawą na boisku. Niby braków kadrowych nie było, niby kilku zawodników przyszło, ale a to kartki czy kontuzje, a to jakieś błędy i jest słabo. Z tej ligi się już nie spada, dlatego zrobimy wszystko, żeby na wiosnę poprawić miejsce. Kilku chłopaków zadeklarowało, że przyjdzie do nas. Utworzyliśmy też grupy młodzieżowe i chcemy rozwijać tych swoich wychowanków. Myślę, że miejsce w połowie tabeli jest w naszym zasięgu – mówi prezes Rakovii.

– Jednym z tych, którzy najbardziej pozytywnie zaskoczyli, jest Marcin Kida. Do tego Sebastian Zarębski. To tacy chłopcy, którzy poważnie to wszystko traktują. I na pewno też młody chłopak, Mateusz Buczkowski. Z sezonu na sezon robi postępy, a zaczął z nami trenować i grać w wieku piętnastu lat – tłumaczy Krzysztof Gwizdal.

- Reklama -

Już w najbliższych dniach w Rakovii Rakówka ma dojść do pierwszych zmian kadrowych:

-Zgłosiło się do nas trzech chłopaków z wyższych lig, że chcą do nas dołączyć. Wstępnie dogadujemy szczegóły i pewnie bliżej świąt będzie jasne. To młodzi chłopcy, mają po 22-23 lata. Dwóch mieszka obecnie w Rzeszowie, ale chcą wrócić na boisko. A trzeci to nasz były piłkarz, który chce wrócić do Rakówki – wyjaśnia prezes klubu.

Pierwsze treningi na boisku, zostały zaplanowane na styczeń.

Więcej o zmianach i o sytuacji w klubach piłkarskiej B, w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Dan mówi

    Ooooo laboga

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.