- Reklama -

- Reklama -

Klub Seniora świętował

Klub Seniora "Jabłoń", działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Księżpolu skończył sześć lat. Z okazji jubileuszu seniorek zorganizowano uroczystość.

- Reklama -

W uroczystości, które zorganizował Gminnym Ośrodek Kultury w Księżpolu, udział wzięły jubilatki, wójt gminy Księżpol Jarosław Piskorski, dyrektor GOK-u Wanda Irena Łysa oraz sympatycy i przyjaciele Klubu Seniora. Były wspomnienia, gratulacje, życzenia i okolicznościowy tort.

- Reklama -

Klub Seniora „Jabłoń” powstał szczęść lat temu. Powołanie klubu stało się przyczynkiem do regularnych spotkań seniorek z Księżpola, wspólnych rozmów, warsztatów i uczestniczenia w gminnych uroczystościach. Dotychczasowy dorobek pań z „Jabłoni” można było podziwiać na wystawie zdjęć, którą przygotowano z okazji jubileuszu.

 

Członkinie obecnego Klubu Seniora „Jabłoń” spotykają się raz w tygodniu w GOK-u w Księżpolu, gdzie mogą nie tylko wymieniać się doświadczeniami i w miłej atmosferze spędzać wolny czas, ale także rozwijać swoje pasje artystyczne. Duża część spotkań jest bowiem przeznaczona na zajęcia warsztatowe, podczas których powstają kwiaty z bibuły, obrazy ze wstążek, świąteczne stroiki, ozdoby choinkowe i wiele innych niepowtarzalnych prac. Formuła klubu jest otwarta, dlatego osoby zainteresowane dołączeniem do tego grona mogą przyjść na jedno ze spotkań, które odbywają się w środy albo kontaktować się w tej sprawie z GOK w Księżpolu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.